Skocz do zawartości

USS Nashville 1/700 Niko Model + cały galimatias


witek@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W końcu doczekaliśmy się chwili końca projektu.Projektu który wystawił moją cierpliwość na wielką próbę.Czas poświęcony na budowę dioramy dał by zapewne kolejny model ale i tak nie uważam,że zmarnowałem czas.Choć pewnie

w przyszłości już nic takiego nie zbuduję Tak czy owak zapraszam do galerii będącej zwieńczeniem kilku miesięcy benedyktyńskiej pracy.Niech obraz i model bronią się samodzielnie.Zapraszam :

 

p1140136.jpg

 

p1140137.jpg

 

p1140140.jpg

 

p1140151.jpg

 

p1140142u.jpg

 

p1140141y.jpg

 

p1140148w.jpg

 

p1140154m.jpg

 

p1140157g.jpg

 

Kilka zdjęć pokazujących skalę projektu :

 

p1140166.jpg

 

p1140168.jpg

 

p1140167.jpg

 

p1140133b.jpg

 

Kilka zdjęć z epoki :

 

p1140149b.jpg

 

p1140159h.jpg

 

p1140163.jpg

 

p1140143w.jpg

 

p1140149.jpg

 

p1140164.jpg

 

p1140170j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić taką gigantyczną baterie i spotkać giganta o twarzy dziecka ?

Jak na moje oko zajefajnie Ci to wyszło ?

 

To kadry z podróży Guliwera

 

 

Gratulacje fotki tygodnia, choć uważam że lepsze zdjęcie mogło na nia trafić na przykład z epoki

 

Podobnie uważam ale jak widać gusta są różne Nie mniej fota tygodnia cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Świetna diorama. W pierwszej chwili myślałem, że woda jest prawdziwa. Efekt psują figurki, ja bym ich nie dawał w ogóle. Poza tym świetne. Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne - robi sympatyczne wrażenie

 

PS - coś mi tu nie gra z tą banderą - czy ona nie powinna byc przypadkiem na maszcie dziobowym zamiast gdzieś na wantach masztu głównego ?

 

Marcin bandera wisi tam gdzie wisieć powinna na kilku zdjęciach archiwalnych widać,że bandera wisi właśnie tam gdzie

ja umiejscowiłem na modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje fotki Admina Pięknie to wszystko wyszło, miałeś masę roboty

przy tym projekcie, ale efekt rewelka, kopara opada

Jaki teraz model w planach

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję bardzo.Ciesze się gdy praca którą włożyłem w projekt znajduje uznanie.To motywuje.

Co dalej....hmmm HMS Rodney w kamo z 43 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Fajne - robi sympatyczne wrażenie

 

PS - coś mi tu nie gra z tą banderą - czy ona nie powinna byc przypadkiem na maszcie dziobowym zamiast gdzieś na wantach masztu głównego ?

 

Marcin bandera wisi tam gdzie wisieć powinna na kilku zdjęciach archiwalnych widać,że bandera wisi właśnie tam gdzie

ja umiejscowiłem na modelu.

A to wszystko zatem gitarrrrraaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny! Co ja będę się rozpisywał. Wystarczy chyba że powiem że chciał bym mieć takie cudo w domu

Fotka admina zasłużona w 100%

Jeszcze raz gratuluję ciekawej relacji i co najważniejsze- świetnego efektu końcowego

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fotki tygodnia.

Z ciekawości czasami wpadałem do warsztatu. Na początku piszesz o benedyktyńskiej pracy. Śmiało możesz kandydować do miana Przeora zakonu.

Piękna praca. BRAWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się z tak ciepłego przyjęcia modelu.Zwłaszcza,że powstawał w pośpiechu i błędów nie uniknąłem.Miejmy nadzieję ,że dzięki waszemu dopingowi następne będą jeszcze lepsze.Coś musi być w tym modelu bo nawet moja teściowa wydusiła z siebie słowo ŚLICZNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1140140.jpg

 

p1140149b.jpg

 

p1140170j.jpg

Moje ulubione. Jakby je trochę rozmazać i zrobić "ziarno", to wtedy będą nie do odróżnienia od oryginałów z epoki - ostatnie wręcz wygląda, jak zrobione z samolotu .

Pozostaje mi tylko przyłączyć się do gratulacji Fotki Admina

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.