Skocz do zawartości

[Standard] Mastercraft MiG-15bis


Mikele

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że się podoba.

 

Korzystając z rozpędu, jakiego nabrałem przy Su-22M4 wykanczam drobnicę.

 

Podwieszenia w komplecie:

 

011412192144.jpg

 

Domalowałem też światła pozycyjne. Teraz pozostało mi tylko skończyć podwozie, a to dopiero jak kupię odpowiednią farbkę na piasty kół, bo stara mi zaschła. Myślę, że w przyszły weekend galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładny modelik Zastanawiam się czy na uzbrojeniu Mig 15 były pociski rakietowe, oprócz niekierowanych przenoszonych w podwieszanych zasobnikach? Na zdjęciu widać dośc sporych rozmiarów pocisk rakietowy , chyba klasy "powietrz-powietrze". Ale to tylko takie moje spostrzeżenie. Moge sie mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszam pod model to, co było w pudełku. Gdybym wykonywał go w polskim malowaniu to trzymałbym się dokładniej zgodności historycznej, żeby mieć poprawny model w kolekcji z szachownicą, jako że w międzyczasie zmieniłem malowania na syryjskie, gdzie też częściowo jest S-F, bo nie mogłem nigdzie znaleźć schematu malowania to postanowiłem popuścić wodze fantazji i z podwieszeniami. Staram się, żeby model wyglądał w miarę ładnie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

011912223749.jpg

 

Jutro MiG powinien stanąć na podwoziu Przy okazji, dopiero teraz zauwazyłem paskudny podciek niebieskiej farby na prawej burcie za skrzydłem, bedę to jakoś ratował - mam nadzieję, ze uda mi się odpowiednio wymieszać farbki, proporcje jeszcze gdzieś mam zapisane, i to zamaluję.

 

Jak dobrze pójdzie w weekend koniec prac nad piętnastką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie i dysza wylotowa na swoim miejscu. Jak klej zwiąże to biorę się za retusz malarski. Podwozie główne ucieka na zewnątrz, prężą te odginane zastrzały, nie pierwszy głupi pomysł konstrukcyjny w tym modelu.

 

012012094734.jpg

 

012012095235.jpg

 

012012095304.jpg

 

012012095444.jpg

 

Jak gdzieś zobaczycie jakiegoś babola to pisać, bo to ostatni moment na poprawianie czegokolwiek. Z modelu nie jestem zadowolony. Gdybym wiedział to, co wiem wystartowałbym z nim w Open, za dużo rzeczy trzeba w nim poprzerabiać, żeby raczył przypominać MiGa-15, poszło w niego naprawdę duzo pracy a niedociągnięcia, chocby widoczne lączenie połówek kadłuba, po prostu mnie dobijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.