Skocz do zawartości

[OPEN] MisterCraft , AH-1G Artic Cobra


dak3000

Rekomendowane odpowiedzi

Podglądam od początku i szczerze mówiąc jestem na plus zaskoczony Twoim modelem. Nie spodziewałem się, że z tak słabego zestawu da się zrobić tak ciekawie wyglądający model (mimo że jeszcze nie ukończony).

A tak BTW - to modele obecne w konkursie zapewne nigdy by nie powstały gdyby nie inicjatywa pomysłodawców - chwała im za to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! wszystkich oglądających, dziś tutaj już chyba po raz ostatni !?

Model uważam za skończony, a efekty ocenicie sami. Dziękuje wszystkim za miłe słowa uznania i za to ,że niektórym model się podoba (bo nie każdemu musi ). Słowa te łechcą moje ego podwójnie, bo po pierwsze - młody wiekiem już nie jestem to jeszcze w modelowanie bawię się dopiero od roku, więc na tym forum jestem "MŁODY" ...i od razu wpłynąłem na głęboką wodę - tam gdzie są same rekiny z tego forum.

Jak patrzę na poczynania niektórych kolegów, to stwierdzam, że daleka droga przede mną.

To chyba tyle na zamknięcie warsztatu ... aha dziś zdjęcia robione ze statywu. Różnica chyba jest, ale z sesji do galerii nie zrezygnowałem. Będzie pełen professional, zobaczymy jak to wyjdzie zapraszam na aperitif ...

Pozdrawiam i do zobaczenia w GALERII !

 

koniec001.jpg

koniec008.jpg

koniec005.jpg

koniec011.jpg

koniec014.jpg

koniec018.jpg

koniec019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to bardzo ładny model, a jak na tę firmę to cudowny . Wielki plus za wkład własny i odwagę sam jestem początkujący bo modelarski roczek skończyłem w grudniu.

Jedyne nieciągnięcia to jak już wspomniałem nos i line podziału przy owiewce powinny dochodzić do końca i z tego co widzę tam są jednak wash nie doszedł do końca. Weź to popraw przed galerią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kub... dzięki za uznanie ale mam prośbę zaznać na zdjęciu o których ty liniach mówisz? Bo nie mogę tego wyłapać , linie robiłem wedle schematu...

a tu są linie przy kokpicie i nosie na modelu w skali 1:48

revellah1gcobraara10.jpg

revellah1gcobraara04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dak gdzie znalazłeś te zdjęcia, można linka albo coś, interesuje mnie jakiej firmy to model. Co do linii, jak one odi w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec018.jpg?gl=PL

chodzi mi o ten element przy oszkleniu a druga rzecz że chyba ci uciekła jakaś klapa z nad silnika... ale ja już milczę bo pomnie pojedziecie jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses oto link jest tu wiele fajnych modeli śmigłowców ale może nawet wszystkie jakie pojawiły sie na rynku i małe sprostowanie to nie była skala 1:48 tylko 1:32

http://www.scale-rotors.com/gallery/attack-helicopters/ah-1g-cobra-revellmonogram-0

 

Kub, co to tych nie dorysowanych klapek to masz racje, ale zrobiłem to z celowo bo nie mam wprawy w ryciu łuków, a tym bardziej takich małych , a nie chciałem by wyglądało to jak wyryte kwadraty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.