Jump to content

P-38L Lightning Matchbox 1/72 Vintage

Recommended Posts

Witam jest jeden z trzech ostatnich modeli malowanych całkowicie pędzlem. Co do pracy nad nim to była to przyjemna współpraca, szkoda że Matchbox nie produkuje już modeli, nic w nim nie było dodawane wszystko prosto z pudła. W tym modelu pierwszy raz zrobiłem linki sterownicze nie wiem czy nie są za grube. Co do kalek to dobrze się układały mam nadzieję że w ręce wpadnie mi jeszcze jakiś Matchbox.

Zapraszam do oceniania i komentowania.

img1258wg.jpg

img1262cd.jpg

img1265r.jpg

img1267lx.jpg

img1268v.jpg

img1259bw.jpg

img1260f.jpg

img1263tu.jpg

img1266tg.jpg

img1271q.jpg

No Bartku, w porównaniu do wcześniejszych modeli, świetna robota. Idziesz w dobrym kierunku. Jeszcze trochę matchboxów, i revellów (sporo starych matchboxów jest teraz pakowanych pod tym brandem) i będzie naprawdę dobrze.

Cze. Model ładnie, czysto sklejony, co do formy metorycznej to nie mam zielonego pojęcia czy jest dobrze . Linki bardziej pasują robione z żyłek wędkarskich, możesz dobierać wtedy różne rozmiary ponieważ jest ich multum, a kupując jedną wystarczy Ci do końca życia

Hehe, to na pewno nie są linki sterownicze, co najwyżej druty antenowe. I są z pewnością zbyt grube, psują wygląd! Poza tym przyjemny model, aczkolwiek malowanie pędzlem powierzchni aluminium to kiepski pomysł. Tylko skąd ta żółta lamówka przy pasie antyodblaskowym (który zresztą powinien byc matowy a nie błyszczący...)???

2165452933_3592a173df_z.jpg?zz=1

I wypadołoby dodać czyja to maszyna!

Lockheed-P-38-Lightning-038.preview.jpg

PS Fajnie, że idea "vintage" się przyjęła i to nawet wsród młodych adeptów modelarstwa! Gratuluję zrobionoego Matchboxa i czekam na kolejne modele tej firmy w twoim wykonaniu!

Całkiem niezły modelik. Malowanie pędzlem, srebrzanką nie należy do najłatwiejszych. U Ciebie wygląda to...O.K.

Zdjęcia mogą być jeszcze lepsze, ale przynajmniej zaprezentowałeś model na konkretnym tle, a nie na taborecie albo na tapczanie. To też duży plus.