Skocz do zawartości

IBG - Bussing Nag 500A / 500A 1/35 NOWOŚĆ / ZAPOWIEDŹ


SAGITARIUS

Rekomendowane odpowiedzi

To ciemne tworzywo to jeden z gorszych przemiałów jaki mi się trafił. Kruche strasznie i twarde. Dlatego próby są na nim robione, bo jak z tego wyjdzie to z nowego porządnego BASFa może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia testowego modelu. Ciemne wypraski malowane szarym podkładem dla lepszej prezentacji. Na zdjęciach może być zachwiany poziom pomiędzy kabiną, dachem kabiny a skrzynią ładunkową. Wynika z tego iż elementy te nie są przyklejone do ramy i mogły być poruszone przy robieniu zdjęć.

Model prezentowany posiada dwa rodzaje burt skrzyni ładunkowej.

 

Bussing Nag 500 S - 1/35 IBG 35010

 

P1210610.jpg

P1210614.jpg

P1210615.jpg

P1210616.jpg

P1210618.jpg

P1210619.jpg

P1210620.jpg

P1210621.jpg

P1210622.jpg

P1210623.jpg

P1210626.jpg

P1210627.jpg

P1210629.jpg

P1210630.jpg

P1210631.jpg

P1210633.jpg

P1210635.jpg

P1210637.jpg

P1210638.jpg

P1210640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ! I jestem więcej niż pewien, że nie będzie trzeba za niego zapłacić za niego 500zł jak za żywicznego AZIMUT`a !!

Co więcej, na modele IBG nie musimy czekać 10lat jak np. na model Karasia z Mirage !!

Dla zainteresowanych, około maja/czerwca 2012 ma pokazać się wersja 4500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Siema

Fajny , ale AFV weszło w paradę zobaczymy czyj będzie lepszy.

Pozdro

Nikt nikomu nie wszedł w paradę, IBG ma gotowe 4 wersje tego pojazdu, które lada moment się pojawią.

Czy będzie lepszy - będzie lepszy, bo AFV robi inną wersję. Poza tym zapowiadają tylko 1 wariant, IBG ma już 4 !! i na pewno będą tańsze.

AFV zapowiada się na kwiecień, jak wydadzą model we wrześniu to będzie dobrze. I na koniec będzie lepszy bo u nas zrobiony w Polsce. IBG pracuje bardzo szybko i szybko się uczą. Warto poprzeć polską firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, jestem pod szczerym wrażeniem Universal Carriera. zrobić coś tak małego w tak dobry sposób to rzecz naprawdę godna podziwu.

Cześć. Wiem o czym mówisz, zrobiłem ich 8 sztuk, które trafią na Targi z Norymberdze, gąsienice dały mi w kość, nie mniej twierdzę, że są wspaniałe chociaż to nie moja skala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Ojoj, machanie szabelką, trochę zimnej wody, każdy kupi to co chce, mnie się nie spieszy,model kupię może i jeden i drugi , co prawda fajnie że jest coś z wtrysku ( to czy z polski czy UE czy Ukrainy mnie tam nie rusza)ale... oznacza to że cena=jakość? Będzie tańszy więc i gorszy? Mam nadzieję że będzie mniej błędów niż w einheits diesel. Pewnie można obronić się na zasadzie że nie ma innego (tylko żywica i jakość cena zdecydowanie na -) ale to chyba nie o to chodzi...

Odrobina dopracowania w modelu da więcej plusów niż minusów, pożyjemy zobaczymy.

Czekam na 4 wersje.

Miłego klejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.