Skocz do zawartości

[WN] Trumpeter 12.8cm PAK 44 Waffentrager Krupp 1 1:35- SF


Is-7

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wygląda bardzo fajnie Wojtek oprócz tego stelażu na osłony i jej samej.

Jakoś mi tam nie pasuje.Za bardzo to naciągane.

Reszta prezentuje się bardzo efektownie.

Zwłaszcza te gąski na przodzie pojazdu dodają mu charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

To będzie osłona założona tylko z jednej strony, bo powiedzmy z drugiej została zdemontowana z powodu nadmiernych uszkodzeń ( kilka bliskich spotkań z murami ) i tego, że w tym miejscu jest zbiornik na paliwo ( takie małe zabezpieczenie, ale jest ). Model, koła i kilka drobiazgów jutro dostanie kolorek mini. W sobotę zacznę malowanie całości i cieniowanie oraz kamuflarz. Wybrałem, że będą to pasy Olivegrun tylko nie wiem, czy robić maskowanie, czy "malnąć" od ręki. Jak myślicie, będą lepsze łagodne przejścia, czy ostre ? ? ? Jeśli ostre to czego użyć do maskowania ? ? ?

 

P.S. Piotrze co masz na myśli mówiąc, że ten stelaż i osłona jest naciągana ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Piotrze co masz na myśli mówiąc, że ten stelaż i osłona jest naciągana ? ? ?

 

Po prostu jej tam nie widzę i dziwnie mi to wygląda nie pasując do reszty.

Ale to moje widzimisię.

Model jest twój i ważne,że Tobie się tak podoba.

 

Może to przez ten surowy biały plastik i siatkę.

Zobaczymy jak będzie to wyglądało po farbie.

Może wtedy zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nic nie zmieniam. Zobaczymy jak będzie wyglądał w kolorze.

To jak z tymi pasami, zrobić miękkie przejścia, czy pokusić się o maskowanie i zrobić twarde ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Już po krzyku, Waffentrager pomalowany. Początkowy plan malowania w Dunkelgelb i pasy Olivegrun nie wyszedł. Nie dość, że źle kilka pasów zamaskowałem, to na dodatek za bardzo je poobijałem. LC jakoś słabo trzymają się powierzchni pomimo położenia podkładu ( w niektórych miejscach przy lekki skrobaniu z dodatkiem wody farba zeszła aż do podkładu ).

 

Druga wersja malowania prezentuje się tak

 

img2045h.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2062l.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2052uo.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2052uo.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2049op.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2048t.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2055n.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2054y.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2056mh.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2058uv.jpg

By marekrc at 2012-03-08

img2057wl.jpg

By marekrc at 2012-03-08

 

Malowałem Vallejo. Ciekawe, kto zgadnie na jakim kamo się wzorowałem ? ? ?

A i jeszcze jedno, co o nim myślicie ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, fajny, bardzo fajny model. Trochę dziwne to kamo, ale ... no i szkoda modelu, zwali się na ry.. jak wjedzie na mostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za komentarze.

wosiek- farby są z palety Panzer Acces, Russian Green i German Tanker Black. Ten jasny kolor jest mieszanką Tanker Black i białej Pactr-y.

bazylmas- jak dojdzie kilka innych elementów to będzie jeszcze bardziej kolorowy

skala72- jeszcze zastanawiam się , czy wykorzystać tą podstawkę z mostem, ale wtedy bym go rozwalił ( to znaczy most ). Jest też opcja zrobienia go w mieście.

Którą uważacie za lepszą ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale chyba najlepiej prezentowałby się na otwartej przestrzeni, ewentualnie przy jakimś wiejskim budynku.

PS. Jestem strasznie ciekawy końcówki prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Dawno nic nie robiłem z Kruppem, ale za to wykombinowałem podstawkę, tym razem bardziej ,,wojenną" Poniżej fotki.

 

img2147ec.jpg

img2149a.jpg

img2150nh.jpg

img2151yg.jpg

img2153i.jpg

img2154sq.jpg

img2158n.jpg

img2159xu.jpg

img2160oe.jpg

img2161w.jpg

img2162eb.jpg

img2165qf.jpg

img2166bi.jpg

 

Na podstawce trzeba jeszcze dorobić ścianę, która obecnie jest z kartonu i całe rumowisko oraz kawałek dachu i dźwigar ( to jest ten pogięty element na górze ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.