Skocz do zawartości

Orc & Goblin army Warhammer Fantasy Battle


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Testując nowy namiot bez cieniowy wykonałem kilka zdjęć figurek do gry w którą kiedyś grałem namiętnie wydając wszystkie pieniądze na nowe figurki i farby czyli Warhammer Fantasy Battle. Były to czasy mocno pionierskie kiedy w Warszawie były słownie dwa sklepy posiadające jako taki wybór miniatur do ww. gry oraz skarbnicę wiedzy nt. zasad w postaci sprzedawców tam pracujących (zasady były dostępne tylko in inglisz w UK).

 

Figurki pochodzą bodajże z 5 edycji gry WFB. Malowane jakieś 10 lat temu kiedy jedyną znaną mi techniką mył suchy pędzel. Są wykonane w całości z metalu. Muszę powiedzieć, że rzeźbiarze z Games Workshop'u w tamtych czasach bardziej się starali niż obecnie. Teraz figurki do WFB to jakieś małe potworki. No i Games Workshop przerzucił się na plastik co moim skromnym zdaniem mocno odbiło się na jakości figurek.

Ale wracając do tematu przedstawiam dwie figurki z kolekcji która obecnie leżakuje w kartonach i czeka na lepsze czasy.

1 Gigant

DSC03280.JPG

 

DSC03281.JPG

 

DSC03282.JPG

 

DSC03283.JPG

 

DSC03284.JPG

 

DSC03285.JPG

 

DSC03286.JPG

 

DSC03287.JPG

 

DSC03288.JPG

 

DSC03289.JPG

 

DSC03290.JPG

 

2 Wyverna przerobiona na smoka

DSC03291.JPG

 

DSC03292.JPG

 

DSC03293.JPG

 

DSC03294.JPG

 

DSC03295.JPG

 

DSC03296.JPG

 

DSC03297.JPG

 

DSC03298.JPG

 

DSC03299.JPG

 

DSC03300.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wyciągnąłem ostatnio z kartonów moją armię Orc & Goblin.

Co jakiś czas będę wrzucał kilka co ciekawszych figurek, zwłaszcza, że jak mi się wydaje większość jest już niedostępna.

A więc po kolei.

Shaman. Niestety gdzieś mu się miecz zapodział.

DSC05963.JPG

 

DSC05962.JPG

 

DSC05964.JPG

 

 

 

Orc Warlord.

DSC05961.JPG

 

DSC05960.JPG

 

 

Snotling pump wagon

DSC05959.JPG

 

DSC05958.JPG

 

DSC05957.JPG

 

DSC05956.JPG

 

DSC05955.JPG

 

DSC05954.JPG

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te fotki odświeżyły moją tęsknotę za zielonymi . Giganta mam nowszego ale jeszcze metalowego. Szaman też jest, warboss na dziku też. Do tego kilka innych figurek się ostało, łącznie z niepomalowanym jeszcze Grimgorem i warbossem na wywernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie malujesz i jest na co popatrzeć a z drugiej strony jesteś oszczędny w cieniowaniu i troszkę za blisko robisz zdjęcia.

 

Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.