Skocz do zawartości

Peterbilt 378 by Maverick


Maverick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie Wszystkich ;)

Jako, że "Severni Hvezda" skończona, postanowiłem dokończyć inny model, który pomału lepiłem gdy traciłem cierpliwość przy Hvezdzie, robiąc sobie małą odskocznię ...

Kolorystykę wybrałem jak poniżej, aczkolwiek zamierzam troszkę poszaleć i pododawać od siebie ... ;)

96a9e4a8d4242477m.jpg

na początek rama:

7ae8bf1fc30346e3m.jpg 3c41c1416d07ed29m.jpg

Ditrojt Dizel:

a60687fe6cf83468m.jpg 7995a9ab2ec63901m.jpg

no i kabina z machą:

71317c8f3ae6a9fbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapowiada się miodny projekt. Ja na Twoim miejscu zamiast malować na srebrno opaski na przewodach, zrobiłbym je z cieniutko pociętej foli aluminiowej (tą mniej błyszczącą stroną). Potem łapiesz to na CA i jest, wg mnie, znacznie lepiej. Fajnie wychodzi też z puszek. Nie myślałeś, żeby paski zrobić np. z taśmy izolacyjnej? Trochę zabawy, ale...Z resztą wygląda świetnie.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martini, miałeś takie coś na myśli ... ;) ??

fcc14d7d513bba06m.jpg

ubiegłeś mnie zanim wrzuciłem fotkę masz słuszną rację, że dużo efektowniej to wygląda, ale dlaczego tam tak nie zrobiłem ... nie wiem chyba lenistwo ...

 

Maciol, kolorek poszedł z aero, a bezbarwny z samochodowego ... ale nie jestem zadowolony z efektu ... w piwnicy ciężko malować bo mimo wszystko się kurzy, nawet po spryskaniu wodą podłogi i ścian opryskiwaczem - i to był ostatni raz, tylko garaż

 

zabawa z wrotami:

8e757a3bddf216cdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model się zapowiada ,silnik bardzo mi się podoba,a drzwiczki prezentują się świetnie.Mam pytanie jak kolega zamontuje drzwi , na jakiś zawiasach ,czy na stałe klejem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie jak na razie przednie, zrob tylko cos z tymi fotkami, bo to strasznie wkurza jak klikam na fotke, a potem jestem odsylany do jakiegos hosta, gdzie bez przerwy mi sie wpieprza jakas reklama. Nie da rady ogladac w ten sposob zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby wyświetlać pełny rozmiar fotek na fotosiku, muszę mieć jakiś pakiet pro czy coś takiego, jak obczaję jakiś inny program to zmienię to, ale póki co wybaczcie mi jeszcze parę postów ...

copycat, wiem że z kolorkiem popełniłem bobola, ale jakos najfajniej mi pasował do bordowego koloru nadwozia dach nie będzie czarny, ino nadkola ...

Kuba, drzwi będą na stałe przyklejone, ponieważ model i tak będzie w gablotce, a jak mi się znudzi profil z otwartymi to ... obrót w drugą stronę i mam profil z zamkniętymi.

Jedziem dalej ... trochę wnętrza ...

7d4f61b8dfcf74e2m.jpg 4df4c54d3192817dm.jpg 1207c501f5cd57d5m.jpg 7b8aa18752a0587am.jpg 03da6e43a96254e3m.jpg 7063b351dc2db9ffm.jpg 658ad14098bb48e7m.jpg f65ea50c753bbd51m.jpg

aha ... zapomniałem, że będzie cały podświetlony, kolejna choinka w moim wydaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wstawić Twoje zdjęcie w przyzwoitej wielkości, więc Tobie też się uda tylko trochę chęci. Na przyszłość nie możesz tak kolorów zmieniać "bo mi się podoba". Odtwarzamy coś realnego i trzymamy się faktów. Coś mi się przeglądarka wiesza na reklamach, to nawet obejrzeć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby wyświetlać pełny rozmiar fotek na fotosiku, muszę mieć jakiś pakiet pro czy coś takiego, jak obczaję jakiś inny program to zmienię to, ale póki co wybaczcie mi jeszcze parę postów ...

copycat, wiem że z kolorkiem popełniłem bobola, ale jakos najfajniej mi pasował do bordowego koloru nadwozia dach nie będzie czarny, ino nadkola ...

Kuba, drzwi będą na stałe przyklejone, ponieważ model i tak będzie w gablotce, a jak mi się znudzi profil z otwartymi to ... obrót w drugą stronę i mam profil z zamkniętymi.

Jedziem dalej ... trochę wnętrza ...

7d4f61b8dfcf74e2m.jpg 4df4c54d3192817dm.jpg 1207c501f5cd57d5m.jpg 7b8aa18752a0587am.jpg 03da6e43a96254e3m.jpg 7063b351dc2db9ffm.jpg 658ad14098bb48e7m.jpg f65ea50c753bbd51m.jpg

aha ... zapomniałem, że będzie cały podświetlony, kolejna choinka w moim wydaniu

 

Maverick -- rzuć to badziewie fotosika. Męczyłem się z tym i ciągle wołali kasę i blokowali mi fotki. Nie wspomnę już o każdorazowej męczarni zmiany adresu zdjęcia żeby na wątku było takie jak trzeba. Poradził mi tu ktoś pxd.pl i wreszcie mam spokój , wrzucam fotki, chwilę czekam potem już z galerii otwieram fotkę i kopiuję ostatni na dole link . Zobacz fotki na moim wątku -np. Dodge L-700

 

A Petek zapowiada się słodko

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark666 - śliczne dzięki naprawdę świetna strona, jeszcze raz dzięki !!!!

No to jeszcze kolejna porcja fotek:

v2012021300014030192575.jpg v2012021300014143135859.jpg

a tu poprzednie:

v2012021300080641801679.jpg v2012021300081054920434.jpg v2012021300081762519242.jpg

 

w trakcie gdy umieszczałem fotki, pojawiły się posty od MartiniOCP i kamilex5 - Wam też dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno - okleina samoprzylepna, dostępna w sklepach z tapetami,

obicie - jakaś szmatka "ala irchowata" do mycia albo ścierania kurzy, nazwy nie pamiętam niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma za co. Miło że pomogłem.

Tak nabrałem smaku że kolejnym projektem będzie ten Petek którego zakupiłem 2 lata temu w Krośnie jak byłem w sanatorium , zacząłem, przywiozłem do domu i leży. Mam nawet kolorek na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, pierwsza klasa. Mnie intryguje ta ścierka jako skóra pikowana, możesz sprawdzić jej nazwę? albo gdzie kupiłeś? Wnętrze wygląda rewelacyjnie, Sleeper umeblujesz? Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że jak tylko dorwę ten materiał to wrzucę fotkę.

 

Sleeper będzie umeblowany, chociaż mam obawy co będzie jak odbiegnie od rzeczywistości ...

Właśnie pracuję nad "meblami", drzwi będą otwarte a środek podświetlony aby było cokolwiek widać.

 

Zastanawiam się nad piastami, zostawić niklowane, jak w standardzie, czy psiknąć pod kolor nadwozia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, pierwsza klasa. Mnie intryguje ta ścierka jako skóra pikowana, możesz sprawdzić jej nazwę? albo gdzie kupiłeś? Wnętrze wygląda rewelacyjnie, Sleeper umeblujesz? Powodzenia.

 

Panowie-- ja rozprułem gąbeczkę do przecierania szyb w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.