Skocz do zawartości

Peterbilt 378 by Maverick


Maverick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Maverick, swietna robota co tu duzo gadac. Co do szmatki to ja dostalem cos takiego w sklepie motoryzacyjnym i jest to aplikator do nakladania wosku. Strukture tez ma identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taką szmatke. Teraz paiętam była to przecierania szyb w aucie.Pamietam że kupiona była ona w Carfour w Galeri Krakowskiej.Myśle że należy poszukać w supermarkecie na dziale gospodarczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no...

'szmatka' wygląda fantastycznie! jestem pod ogromnym wrażeniem, ale podejrzewam,

że wycinania miałeś baaardzo dużo... żeby tak spasowała.

tylko mi sie jedno nie podoba, bo w amerykańskich truckach to nigdy takich zwisających znad przedniej szyby małych firanek nie widziałem...

pzdr. i z niecierpliwością czekam na następne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł

Byłem w motoryzacyjnym i póki co nie zastałem takiej szmatki aby zasilić spiżarnie w zapasy do kolejnych modeli. Obawiam się, że wypikuje sleeper i na tym moje zapasy się skończą :/ coś wymyślę ...

Maciol, na usa -owskich ciężarówkach się nie znam (zresztą to na czym ja się wogóle znam ) i potraktowałem ją skalpelem i lakierem jako odskocznię od scandicar - owskich skakanek, stąd ta falbanka Niemniej jednak muszę przyznać, że mają coś w sobie i kupie kolejnego petka, może 377 ... kto wie ...

A tymczasem:

v2012021422130582154286.jpg v2012021422130665701728.jpg v2012021422130858427449.jpg v2012021422131054983821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta czarna siateczka to jest osobny element czy maskowałeś grill jakoś?

Ja jak składałem swojego Petka to zostawiłem te siatki na chromie jak było oryginalnie bo bałem sie maskować ( bo to był mój pierwszy model ) i już miałem pare problemów z maskowaniem niedokładnym właśnie.. może brak wprawy...

to jest wgl. model Italeri czy jaki? Ja miałem Revella... no i te siateczki... nie mam pojęcia w jaki sposób miałbym zrobic takie maskowanie, żeby zakryć tylko te 3 chudziutkie słupki ktore mialyby pozostać chromowane... no nieważne, koniec offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta czarna siateczka to jest osobny element czy maskowałeś grill jakoś?

 

Ta siateczka to osobny element, wklejasz ja na gotowy grill. Moj Peterbilt z Italeri tez ma taka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie ciężarówki nigdy mnie specjalnie nie interesowały, ale Twój model rzeczywiście robi coraz lepsze wrażenie

 

Powodzenia w dalszej pracy!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick, wnetrze pieknie zrobione, tylko to niebieskie oswietlenie nie bardzo pasuje, Mysle ze czerwone byloby lepsze.

Mark 666, figurki sa kompletnie nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - tylko pod kanapą jest na niebiesko, natomiast neonki nad sofą i w suficie są białe, niestety aparat przekłamał

 

Copycat - kupiłem kolejnego petka więc sugestię co do zaokrągleń wezmę pod uwagę

 

Maciol - to jest zwykła okleina drwnopodobna ze sklepu z tapetami tyle, że faktycznie przy wyborze kierowałem się odcieniem i drobnymi wzorkami aby najlepiej pasowało

 

Dzięki wszystkim za opinie

 

Aktualnie kombinuję nad obrysówkami pod szoferką i sypialnią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - tylko pod kanapą jest na niebiesko, natomiast neonki nad sofą i w suficie są białe, niestety aparat przekłamał

 

Aha, to spoko. Dzialaj dalej. bo to co do tej pory zrobiles jest imponujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Maszyna wyglada bardzo dobrze, ilosc pracy wykonanej na wnetrzu robi wrazenie!

 

Mark666 - popieram zart! Nie ma sie co oburzac, cycek jeszcze nikomu nie zaszkodzil.

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Maszyna wyglada bardzo dobrze, ilosc pracy wykonanej na wnetrzu robi wrazenie!

 

Mark666 - popieram zart! Nie ma sie co oburzac, cycek jeszcze nikomu nie zaszkodzil.

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

 

Pawel

 

Figurki ustawiłem tak aby mogło być od lat 12 i zdjęcie NIE zawiera lokowania ... produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.