Skocz do zawartości

Toyota Celsior UCF20 1:24 Aoshima


jakub476

Rekomendowane odpowiedzi

Toyota Celsior UCF20 Aoshima

Ja jestem baardzo zadowolony, mimo kilku rzeczy, które nie są doskonałe.

 

- Lakier czarny z czerwoną perłą (Motip, Gunze)

- Nowe felgi Altstadt (Aoshima)

- Japońskie rejestracje (Grześ, Top Studio)

- Obniżenie

- Nowe końcówki wydechu (Handmade)

- Naciągnięte opony (Fujimi, Handmade)

- Przerobiony tylny zderzak (Handmade)

- Pasy bezpieczeństwa (Studio27, Reji, Handmade)

- Chromowane listewki (Ka Models)

 

DSCF2264.jpg

DSCF2272.jpg

DSCF2278.jpg

DSCF2279.jpg

DSCF2283.jpg

DSCF2295.jpg

DSCF2301.jpg

DSCF2311.jpg

DSCF2321.jpg

DSCF2323.jpg

DSCF2328.jpg

DSCF2340.jpg

DSCF2350.jpg

DSCF2352.jpg

DSCF2353.jpg

DSCF2354.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła - kwestia gustu. Mi nie podchodzą. Za to powłoka lakiernicza bardzo fajna. Chyba najlepsza jaką u Ciebie widziałem. Kolor elegancki, ziarno jakby w skali. Bardzo podobają mi się również końcówki wydechów - cienka, realistyczna ścianka. Ciekawe wnętrze. Fotele wyglądają jak zamszowe - były jakieś zabiegi, czy po prostu tak wyglądają pomalowane bez przeróbek? Na koniec, mogłeś przewiercić tarczę/ przebić igłą - dodałyby realizmu modelowi. Ogólnie bardzo fajnie złożona Toyota.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza "oklapniętymi" kołami i ponurą kolorystyką, wszystko wygląda całkiem fajnie. Podobnie jak koledze Martiniemu podobają mi się fotele.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark666 to taki JDM'owy klimat ;) Takie cuda można zobaczy chociażby tutaj: http://speedhunters.com/archive/2012/02/14/event-gt-gt-osaka-nights-the-m-amp-l-party-pt-1.aspx

 

Camber u Japońców to podstawa :P

 

Bardzo mi się podoba Celsior, śliczna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Japoński VIP Podoba mi sie ten styl, wypasiona limuzyna, delikatne body i konkretne koło z agresywnym negatywem

 

Ja jedynie dopatrzyłem się odwrotnie założonej jednej opony, bodajże przedniej prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret maszyna, bardzo podoba mi się ten rodzaj tuningu. Zresztą w marzeniach jest plan zrobienia fiata 125 pickup w tym stylu ale to może jak szkołę skończę. Pogratulować modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ciekawy, bajeranckie i bardzo realistyczne wnętrze, lakier też ładny.

Podobają mi się też tylne lampy bo nie są takie jednolite.

Tak mocny negatyw mi się nie widzi ale to kwestia gustu i stylu wykonania modelu.

Tak jak napisał MartiniOCP, tarcze mogłeś nawiercić/nakłuć lub chociaż zapuścić otwory czarnym matem. No i przednia prawa opona na 100% jest odwrotnie założona.

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.