Skocz do zawartości

Harier GR 3 AIRFX 1:24


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Model z okresu "prehistorycznego" jak JA :( rocznik modelu 1974 .Tak więc potraktowałem go jako tzw,Vintage ....no może coś tam zmieniłem ale żeby od razu z nim się męczyć to nie w moim stylu

Może to być przyczyną wytykania błędów prze celebrytów modelarstwa . Ale co tam ich prawo .

Zrobiłem jak zrobiłem i niech tak zostanie

Do zewnętrznych pylonów nie kleiłem uzbrojenia na stale .Można zmieniać rodzaj ,bo przyznam się że wszystkie są fajne wersje.Poszedłem na kompromis

Zdjęcia takie jak widać ,bo tej cholery nie było siły porządnie sfotografować ,przez ta wielkość

P3070015.JPG

P3070016.JPG

P3070017.JPG

P3070018.JPG

P3070019.JPG

P3070020.JPG

P3070021.JPG

P3070022.JPG

P3070023.JPG

P3070024.JPG

P3070025.JPG

P3070026.JPG

P3070027.JPG

P3070028.JPG

P3070029.JPG

P3070030.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, piękny model w pięknej skali

Mam 2. uwagi.

Wydaje mi się, że klapy / osłony komór podwozia głównego i przedniego, przy wypuszczonym podwoziu, powinny być bardziej zamknięte. Jak to zrobiłeś przy głównym to nie bardzo widać, ale przy przednim sądzę że jest za bardzo otwarte.

I Gr.3 nie miał chyba sondy do tankowania w locie, przynajmniej ja nie widziałem takiej fotki.

A nie chciałeś zrobić dysz w pozycji do startu pionowego ? wydaje mi się takie ustawienie bardziej klimatyczne.

Trochę brakuje washa na silniku, no ale to kwestia gustu.

 

 

Tak czy inaczej gratuluję bardzo fajnego harrierka.

 

pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, piękny model w pięknej skali

Mam 2. uwagi.

Wydaje mi się, że klapy / osłony komór podwozia głównego i przedniego, przy wypuszczonym podwoziu, powinny być bardziej zamknięte. Jak to zrobiłeś przy głównym to nie bardzo widać, ale przy przednim sądzę że jest za bardzo otwarte.

I Gr.3 nie miał chyba sondy do tankowania w locie, przynajmniej ja nie widziałem takiej fotki.

A nie chciałeś zrobić dysz w pozycji do startu pionowego ? wydaje mi się takie ustawienie bardziej klimatyczne.

Trochę brakuje washa na silniku, no ale to kwestia gustu.

 

 

Tak czy inaczej gratuluję bardzo fajnego harrierka.

 

pozdrawiam

Sławek

Spokojnie ,wszystko jest pod kontrolą :Osłony mogą być ustawione jak się chce ,gdyż są ruchome ,to samo tyczy sie tylnych osłon Więc wystarczy je tylko przesunąć (akurat tak na zdjęciu wyszło ,)

Ruchome też są lotki i statecznik poziomy.jeżeli chodzi o dysze tez można je przekręcić ,bez problemu .(te elementy są ruchome )ja też nie znalazłem Gr3 z sonda ,dlatego jej nie przyklejałem ,a tylko położyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.