Jump to content

slawbo

Members
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by slawbo

 1. A to jest jakaś zorganizowana akcja - pochwal się wilcatem? No to się chwalę
 2. Jeśli chodzi o skalę odwzorowania, to 1:16. Wysłane z mojego
 3. A do tego ogromna butla kleju tamki i gigantyczny skalpel
 4. Ale gdyby ten z niebieskich spodniach pociągnął za taką czerwoną rączkę, to ten z zielonym ubranku szybciej by opuścił kokpit
 5. A jakim klejem kleiłeś te szybki do plastiku?
 6. Ten Hellcat to chyba nr 7434, skoro to 1/72?
 7. RAV, a który MS-406 wg Ciebie jest najlepszy w 72?
 8. Ale wyobraź sobie takie kamo na jakimś ładnym samolocie [emoji6] To by było coś [emoji7] Wysłane z mojego
 9. Też bym obstawiał pojedynczą ramkę. A z drugiej strony, nie ważne jak zrobisz, i tak zrobisz to dobrze
 10. Też tak miałem ale dobra jest też do domu, jak z żoną nie chcesz gadać.🤣
 11. Mam taką samą maskę jak pokazał Solo. Co jest ważne w takiej półmasce, to materiał z którego jest zrobiona. Ten w tej jest super, nie uwiera, jest delikatny, miękki, świetnie przylega do twarzy. Mocowanie maski też jest bardzo fajne, pozwala szybko założyć / zdjąć. Ja niestety muszę cały czas pracować w masce, nie tylko przy malowaniu - 2 do 3 godzin na sesję. Więc to są ważne rzeczy. Bardzo fajne są filtry przeciwpyłkowe 2125 do tych masek. Mają bagnety do mocowania i nie potrzebują "trzymaczy", przez co całość jest lżejsza.. Niestety, jak pisał Solo, cena teraz jest 2 razy wyższa niż była 😞
 12. A może "za wszelką cenę pozbędę się" ?
 13. Pewnie nie chciał zapłacić [emoji1] Wysłane z mojego
 14. No raczej to The Pabianice [emoji16] Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 15. opcja 1 - z górnym / bocznym - malujesz farbą 1, - chcesz zmienić kolor, czyścisz aerograf pod kolor 2 - wlewasz farbę 2 do aerografu (bo masz już przygotowaną) - malujesz farbą 2 opcja 2 - z dolnym / wymiennym zbiorniczkiem - malujesz farbą 1, - chcesz zmienić kolor, czyścisz aerograf pod kolor 2 - podpinasz zbiorniczek z farbą 2 do aerografu (bo masz już przygotowany) - malujesz farbą 2 Gdzie zysk? pytam tylko, może jest ale ja go nie widzę.
 16. Niekoniecznie, może to nalot tyłem do przodu, taka zmyłka
 17. Pajamas Stormtrooper Unit
 18. No ale jaki kompresor chcesz wyciszyć?
 19. Nie wiem po co ta dyskusja, skoro jest tylko jeden piękny samolot
 20. No ale chyba jedno ni jak się ma do drugiego? Chcesz malować F-14 a farby Hataki są do malowania F-16 i F-15. Więc lepiej kierować się kolorami z instrukcji z kalkomanii.
 21. Pewnie usłyszał właśnie w radio, że była nowa dostawa papieru toaletowego. Więc służb czy nie, podcierać się czymś trzeba. A że akurat przelatywał nad biedronką, więc..
 22. slawbo

  Aerograf cz.2

  Sprawdź czy nie gromadzi ci się woda w wężyku do aerografu. Ja tak miałem, gdy nie miałem odwadniacza, że w najniższym punkcie wężyka gromadziła się woda. Hamowało to przepływ powietrza, szczególnie na niskich ciśnieniach, i dawało właśnie objawy nagłego spadku ciśnienia na aerografie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.