Jump to content

slawbo

Members
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten lakier bezbarwny, to co to jest? Bardzo ładnie się "błyszczy"
 2. slawbo

  Gra modelarska

  Może będzie tryb "auto składania"
 3. A reszta spodu, to taki efekt chciałeś uzyskać? podoba ci się?
 4. Przypomnę się, może komuś zbywają
 5. Jasne, jasne nie miałem zamiaru ci zarzucać błędu, chodziło mi raczej o odpowiedź na pytanie, jak zachowa się szybowiec w locie przy takim układzie. Tak jak piszesz, na postoju to nie ma znaczenia.
 6. Pytanie do lotników, czy taka konfiguracja jak wyżej jest dopuszczalna? prawe lotki wychylone do góry, lewe w dół - przechył na prawe skrzydło (?) ster wysokości na dół - ogon idzie do góry, nos w dół (?) ster kierunku wychylony w lewo - ogon w prawo, nos w lewo (?) jaka figurę wykona szybowiec?
 7. http://www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/ciagle-slaba-gotowosc-f-35/ ale pewnie będzie lepiej
 8. Kupię / przyjmę kalki do P.7a 1/72 z zestawu AH 7005 PZL P.7a Deluxe Set. Chodzi mi o malowanie nr 6 - "PZL P.7a, samolot kpt. pil. Leopolda Pamuły dowódcy toruńskiego III /4 Dywizjonu Myśliwskiego i godłem 141. Eskadry Myśliwskiej, którą Pamuła dowodził przed awansem na dowódcę Dywizjonu". Może ktoś nie wykorzysta tych kalek. wiadomość na priv.
 9. Nie da się ukryć, że spadają😞 https://www.defence24.pl/pierwszy-f-35-rozbil-sie-w-usa https://www.defence24.pl/japonski-f-35-zaginal-nad-pacyfikiem
 10. Własnie go doceniam bardzo dobre aero! Jeszcze raz dzięki.
 11. Defence24.pl napisał: Amerykanie zaznaczają, że modyfikacja kontraktu obejmuje również polskie dostawy, w wysokości 2,8 proc. tych środków, czyli dokładnie 338 tys. USD, oczywiście w ramach FMS. Oznacza to, że do Polski trafi raczej wyposażenie dodatkowe lub, co jednak mniej prawdopodobne, pojedynczy pocisk Chyba na Rosję nie wystarczy
 12. No ale F-35 nie jest "niewidzialny" dla radarów, on jest trudno wykrywalny. On ma obniżona sygnaturę radarowa, więc trudniej go wykryć, jest wykrywany z mniejszej odległości no i jego "obraz"| na ekranie radaru jest mniejszy. Więc np z tej samej odległości obraz F-16 wygląda jak F-16, a obraz F-35 wygląda jak obraz kondora lecącego z prędkością 1200 km/h + to co napisał HKK. Ale ciągle nie jest niewidzialny dla radarów.
 13. Ale myślisz, że Amerykanie będą targowali się sami ze sobą, żeby sprzedać nam takiej? ej, jakoś sceptyczny jestem
 14. Ale co konkretnie rozwaliłeś w tych aerografach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.