Jump to content

slawbo

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem po co ta dyskusja, skoro jest tylko jeden piękny samolot
 2. No ale chyba jedno ni jak się ma do drugiego? Chcesz malować F-14 a farby Hataki są do malowania F-16 i F-15. Więc lepiej kierować się kolorami z instrukcji z kalkomanii.
 3. Pewnie usłyszał właśnie w radio, że była nowa dostawa papieru toaletowego. Więc służb czy nie, podcierać się czymś trzeba. A że akurat przelatywał nad biedronką, więc..
 4. slawbo

  Aerograf cz.2

  Sprawdź czy nie gromadzi ci się woda w wężyku do aerografu. Ja tak miałem, gdy nie miałem odwadniacza, że w najniższym punkcie wężyka gromadziła się woda. Hamowało to przepływ powietrza, szczególnie na niskich ciśnieniach, i dawało właśnie objawy nagłego spadku ciśnienia na aerografie.
 5. Raczej Peregrine https://www.flightglobal.com/raytheon-unveils-peregrine-new-medium-range-air-to-air-missile/134340.article
 6. Aż chce się zapytać, czym ryzykujesz? Poza tym, jakie Tamiya z jakimi Gunze? Tak jak napisał Bengal, najważniejszy jest rozcieńczalnik - mlt. Nie mieszałem akrylowych Tamiyi z Gunze H, ale z Gunze C się zdarzało. Standardowo, gdy mieszam farmy, to najpierw je mieszam nie rozcieńczone i dopiero po uzyskaniu koloru dodaję rozcieńczalnika. Ale w przypadku T akryl i Gunze C lepiej to wychodziło, gdy do już rozcieńczonego Gunze dodawałem Tamiyę. Faktem też jest, że były to raczej małe ilości, do drobnych elementów i powierzchni.
 7. Ten kolor wnętrza to mieszanka czy jakiś gotowiec?
 8. hmm, to jak to w końcu jest z ta heraldyką? (podkreślenie moje) reszta tu https://dlapilota.pl/wiadomosci/dlapilota/lotnicza-szachownica-ma-juz-100-lat Bo szachownica przed 1993 była niezgodna z zasadami heraldyki, no ale była "tradycyjna". Zmiana z 1993 wprowadziła szachownicę zgodną z heraldyką (taki był zresztą powód zmiany), no ale nie z 70 letnią tradycją. I o to toczy się spór. pozdrawiam
 9. Ten lakier bezbarwny, to co to jest? Bardzo ładnie się "błyszczy"
 10. slawbo

  Gra modelarska

  Może będzie tryb "auto składania"
 11. A reszta spodu, to taki efekt chciałeś uzyskać? podoba ci się?
 12. Przypomnę się, może komuś zbywają
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.