Jump to content

slawbo

Members
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Personal Information

 • Location
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. myszaty, a kupiłeś w jednym miejscu wszystko (gdzie?)czy w różnych miejscach?
 2. Nie każdy bohater nosi pelerynę
 3. No ale za to imadło to...
 4. Nie przejmuj się, jak skończysz model, to się znajdzie
 5. Wygląda jak atak koronawirusa maxi big high ja pierdu Wysłane z mojego
 6. Można, przy czym najlepiej najpierw rozcieńczyć gunze z MLT i dopiero wtedy dodać tamkę. No i mieszać, bardzo dobrze wymieszać. Bo na początku tworzy się jakby taka zawiesina, ale dobre wymieszanie daje pożądany efekt.
 7. No to zależy, ile kto potrzebuje powietrza. Ja zmieściłem "lodówkowca" w starej obudowie komputerowej. Fakt, zbiornik to gaśnica "tylko"2 litry, ale ja maluję tylko 1/72 i nigdy "wozducha" nie zabrakło. Dodatkowo obudowa jeszcze wyciszyła kompresor, więc praktycznie go nie słychać. I to wszystko za 200 PLN.
 8. No toś mnie teraz zasmucił, taki fajny układ, a tu ciach ? Dzięki za info
 9. W 8. numerze "Samoloty Wojska Polskiego - 100 lat polskich skrzydeł", poświęconego MiG-owi 21, masz zdjęcia MiG-a 21MF nb 7810 w trakcie dyżuru bojowego. Jest uzbrojony w R-3S na węzłach zewnętrznych oraz RS-2US na wewnętrznych. Do tego zbiornik 490 na węźle centralnym. Wg mnie, to bardzo "urocza" konfiguracja.
 10. Cążki to super sprawa, bardzo pomagają i przyspieszają obróbkę - jeśli są OK. Ale jeśli nie, to raczej przysparzają roboty. Tracisz czas na naprawę uszkodzeń zrobionych przez cążki. Ja nie wiem czy te Fine Art-y są OK, czy nie. Po prosty zakładanie, że max 30 PLN może być błędne. Lepiej kupić lepsze (tak, wiem, ceny! :() albo w ogóle, szkoda kasy.
 11. Aa! sorry, myślałem, że piszesz o tych 3 elementach zaznaczonych na czerwono. Przepraszam za zamieszanie.
 12. Mario, patrząc na Twoje screeny wyczytałem: - usuń elementy zaznaczone na czerwono po zewnętrznej stronie płata - a w miejscach wskazanych strzałkami wywierć otwory fi 0,3 mm (bo w te miejsca wejdą bolce / piny ustalające dla elementów fototrawionych, które umieścisz zamiast tych usuniętych) Jeśli na następnych stronach instrukcji masz pokazane, że w miejsce usuniętych elementów (czerwone) masz zamontować elementy PE, to moje czytanie jest w miarę poprawne. Ale jeśli nie, to jestem w mylnym błędzie pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.