Skocz do zawartości

KV-2 (Reaktywacja,zimowe malowanie)


pankot13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurcze KV zrobily sie 'trendy'

 

Piotrek ...dosc tego pitolenia kolorem bazowym....jedziesz Taftem (lub podobnym okrucienstwem- koniecznie z areo!) i potem psikasz bialym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu.. kolega normę szpanuje. Choć wydaje mi się, że na błotnikach chyba troszkę za mocno starta, ale jeszcze pewnie dużo podziałasz i będzie super jak zawsze. Teraz myślę, ze trzeba było zimowe na KV-2 zostawić a KV-1 na zielono - no chyba ze im tylko wieże zamienię, he, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

NOOOO Piotrze REWELACJA ! ! !

Mam świetny wzór do naśladowania przy robieniu camo w moim modelu, ale w 1:72.

Jeszcze raz

Ja bym tylko jeszcze trochę z kół pozdzierał. Na górze nic już nie ruszaj ( moim zdaniem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Nieźle kombinujesz z tą wieżą Krzysiek.

Wojtek i Rafał z kół już się nic nie da zdrapać.Już wszystko jest po sido.

I tak miałem małe problemy z kadłubem.

Albo dałem za cienko lakieru lub za długo zwlekałem ze ścieraniem.Bardzo ciężko schodziła mi biała farba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle na poziomie Piotrek... wygląda świetnie

Tylko nie pisz za dwa dni że jednak trafił do kreta moja pantera już drugi dzień się moczy... chyba jej czwarta kąpiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia wersja bardziej mi sie podobała ,biały i jego ubytki był bardziej subtelny , naturalny ,teraz zwłaszcza na błotnikach jest za bardzo schematycznie wytarta farba ,bardzo nienaturalnie tak jak by specjalnie załoga wycierała miejscowo biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydawało mi się,że na błotnikach powinno być tak właśnie mocniej pościerane.

Teraz mam zagwozdkę.No nic zobaczymy co mi dalej będzie z tego wychodzić.

Uważaj Janusz bo po tych kąpielach plastik staje się mimo wszystko bardzo kruchy.

Wygląda na to,że zmywacz W niszczy jednak jakoś sama strukturę poliestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Janusz bo po tych kąpielach plastik staje się mimo wszystko bardzo kruchy.

Wygląda na to,że zmywacz W niszczy jednak jakoś sama strukturę poliestru.

I tak z kocicy nie będzie cudów... może coś z niej wyjdzie a jak nie to zostanie jako tester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek Piotrek...po co go zdzierales bardziej??? wyglada spoko ale poprzednia wersja byla fajniejsza! Ja swoj pozdzieralem wiecej specjalnie zeby sie roznil od Twojego a teraz jest wszystko na odwrot .

no nic kombinuj i zobaczymy co z tego wyniknie ....napewno cos ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panuje cisza bo po prostu nic się nie dzieje w temacie.

Czekam na washe Miga oraz inną chemię z AK.

Zamówiłem gotowce ponieważ nie wiem jak się zabrać za brudzenie.Tzn jakie kolory zastosować do postarzania.

Mateusz nie martw się po brudzeniu modele będą kolosalnie się od siebie na pewno różniły.

Robert Wamodu już na pewno nie będzie.

Co najwyżej model trafi do śmieci jak mi nie wyjdzie.

Na razie zabrałem się za malowanie figurki tankisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.