Skocz do zawartości

[g] Nemesis Dreadknight, Warhammer 40000


klaymen

Rekomendowane odpowiedzi

Dreadknight jest jednym z nowszych i moim zdaniem ciekawszych modeli z Warhammera 40000. Pierwszy raz zobaczyłem go sklejonego na wystawie w Bytomiu, i od razu postanowiłem że muszę sobie takiego kupić . Najbardziej spodobało mi się w nim podobieństwo do ładowarki z "Obcego", i rzadko spotykany w świecie Warhammera realizm -Myślę że taka maszyna w rzeczywistości mogłaby działać .

Opcjonalnie figurkę można było uzbroić w miecz albo młot, ale jakoś nie pasują moim zdaniem do reszty. Model jest w pudełkowym malowaniu Grey Knights, pomalowany metalizerami Humbrola. A tak się prezentuje:

 

th_dreadknight002.jpg th_dreadknight003.jpg th_dreadknight004.jpg th_dreadknight005.jpg th_dreadknight006.jpg th_dreadknight007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru były dwie wersje głowy -zamknięty hełm i taka jak teraz. Mi też wydaje się że zakryta głowa byłaby bardziej realistyczna, ale tak moim zdaniem wygląda fajniej. Można przyjąć że akurat ma przerwę w walce, i zdjął hełm żeby trochę odpocząć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaymen, wybacz, nie chodzi mi o obecność paszczęki, tylko o jej wykonanie. Oczy w modelarstwie to makabra. Niestety Tobie one nie wyszły. Dla tego pisałem o szybce, która by to w jakiejś części, przykryła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam

 

Model piękny , takie pytanie do tego co jest w środku pudełka , czy istnieje możliwość wyboru głów oraz uzbrojenia ?? Oraz jaką wysokość ma ten pojazd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna figurka. Podoba mi się, chociaż o Warhammerze nie wiem prawie nic

Witam

 

Model piękny , takie pytanie do tego co jest w środku pudełka , czy istnieje możliwość wyboru głów oraz uzbrojenia ?? Oraz jaką wysokość ma ten pojazd ?

Pozwolę sobie odpowiedzieć za autora.

Do wyboru były dwie wersje głowy -zamknięty hełm i taka jak teraz. Mi też wydaje się że zakryta głowa byłaby bardziej realistyczna, ale tak moim zdaniem wygląda fajniej. Można przyjąć że akurat ma przerwę w walce, i zdjął hełm żeby trochę odpocząć .
Opcjonalnie figurkę można było uzbroić w miecz albo młot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

push-up78 -figurka ma około 11cm (z mieczem byłby trochę wyższy.

 

bolek17 -co do uzbrojenia oprócz tego co napisał Dumapolski można było jeszcze zamiast miotacza ognia zrobić drugie, normalne (jednolufowe) działo. Oprócz tego w zestawie były jeszcze woskowe pieczęcie ze wstążkami (mi się nie podobały, dlatego ich nie przykleiłem). Jest jeszcze płaska, owalna podstawka. Wypraski i inne wersje wykonania możesz zobaczyć na stronie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.