Skocz do zawartości

TITANIC 1:400 Academy - budowa


Pawel2123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No kolego - dobra robota . Ciekaw jestem jak się to będzie prezentować w całej okazałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że kończę już część dziobową i rufową (zostały mi jeszcze dźwigi, barierki i linki) jak już to skończę to zrobię fotki i zaprezentuje, tym czasem jeden kadr extra specjalnie dla Was

 

Na fotce tylko przyłożona część dziobowa do kadłuba, stąd takie szpary

dsc0330a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny poradnik. Ale czy nie lepiej byłoby na górnych pokładach od strony sufitu podkleić folię aluminiową?! Lepiej by rozpraszała światło. Próbowałeś?! Fajnie ci wychodzi ten warsztat. Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny poradnik. Ale czy nie lepiej byłoby na górnych pokładach od strony sufitu podkleić folię aluminiową?! Lepiej by rozpraszała światło. Próbowałeś?! Fajnie ci wychodzi ten warsztat. Pozdrawiam Mariusz

Nieprawda.Biały mat odbija 70-80% światła,folia alu. 20-30% śwatła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koledzy!

 

Sorry, za taki przestój... Ale chciałem poinformować, że powodem tego jest ogromny natłok pracy i do tego sesja egzaminacyjna na studiach... Titanic dzielnie czeka na dalszy postęp prac i niebawem wrócę do stoczni Sam doczekać się nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
I jak, kiedy prace ruszaja, sam sobie chyba go sprawie z tymi blaszkami, b. fajnie Ci idzie

 

A wiesz, że teraz są wakacje?

 

a co to modele to praca i obowiazki ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak, kiedy prace ruszaja, sam sobie chyba go sprawie z tymi blaszkami, b. fajnie Ci idzie

 

A wiesz, że teraz są wakacje?

 

a co to modele to praca i obowiazki ?:D

Niektórzy mają naukę, inni gdzieś wyjeżdżają a inni chodzą do roboty tak jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to, że prawie wszyscy wyjeżdżają gdzieś lub odpoczywają od życia codziennego, bo to nie lata 70, że się całe dnie modele klei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwag uwaga ! Udało mi się znaleźć kilka godzinek na modelowanie i zawitałem w mojej domowej stoczni

 

No więc można powiedzieć, że ukończyłem część dziobową w 90% (zostały liny)

 

Pierwsza barierka

dsc1808r.jpg

 

Widok na stocznie z lotu ptaka

dsc1811x.jpg

 

Montaż schodów

dsc1815q.jpg

 

Takie są ogromne

dsc1819q.jpg

 

Montaż...

dsc1823i.jpg

 

dsc1825sw.jpg

 

No i parę kadrów przyklejonego już pokładu dziobowego ze wszystkimi relingami oraz schodami

dsc1829n.jpg

dsc1833s.jpg

dsc1834e.jpg

 

Kotwica "powinna" być czarna matt ale postanowiłem pozostawić ją taką jak z zestawu (jest to model, nie ma on jakiś ogromnych wymiarów ok. 70cm i tak chromowana złota kotwiczka rzuca się przyjemnie w oczy mnie się podoba bardziej)

dsc1838s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi nie są w zestawie, jak przestudiujesz trochę mój warsztat to znajdziesz nawet link ze sklepem gdzie można je zakupić a jeżeli chodzi o golenie to ja tak specjalnie sobie zostawiam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi nie są w zestawie, jak przestudiujesz trochę mój warsztat to znajdziesz nawet link ze sklepem gdzie można je zakupić a jeżeli chodzi o golenie to ja tak specjalnie sobie zostawiam hehe
Obserwuje od 1 postu, jakoś mi info o relingach umknelo:)Nie tylko obrazki ogladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.