Skocz do zawartości

Flammpanzer 38(t) 1:72 UM


Sandman

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem go nie pokazywać, bo wyszedł tak sobie, ale co mi tam. Na początku szło mi z nim całkiem nieźle,ale po złym pomalowaniu i zmywaniu farby płynem hamulcowym wszystko zaczęło się rozłazić w rękach. Straciłem zapał i efekt jest taki a nie inny. Waloryzacje we własnym zakresie, wizjer zrobiony metodą na kawałek płyty cd i klej (wiem, że odstaje, ale już nie mam ochoty ruszać tego modelu). Dziękuję bardzo za pomoc w warsztacie .

Pojazd malowany w barwach 352. Flammpanzer Kompanie (styczeń 1945)

 

p6050201.jpg

p6050202.jpg

p6050203.jpg

p6050204p.jpg

p6050205.jpg

p6050206.jpg

p6050208.jpg

p6050209.jpg

p6050210.jpg

p6050211.jpg

p6050212.jpg

p6050213.jpg

 

Ps.antena pojawiła się na modelu po pstryknięciu zdjęć, standardowo - kawałek struny gitarowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Więc tak. Malowanie kamo na bokach wyszło nawet całkiem, całkiem pomijając fakt że wszystko jest za ciemne. Natomiast tył już nieco gorzej wypada. Ogólnie jest za ciemny i za bardzo się świeci. Mam nadzieję, że otwierasz nowy warsztat i tym razem będzie jeszcze lepiej. Proponuję ci przy następnym modelu bardziej skupić się na samym malowaniu niż dorabianiu detali bo jak widzisz nawet najlepiej sklejony model można skopać malowaniem. Nie znaczy że jest tragiczny. Jest lepszy niż poprzedni, ale jeszcze musisz trenować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywną wypowiedź Dałem sobie spokój z warsztatami i galeriami na forum. Dłubię coś tam w zaciszu. Teraz stosuję biały podkład, rozjaśniam farby bielą i (chyba najważniejsze) stosuję się do rad i staram się poprawiać błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Malowanie kamo na bokach wyszło nawet całkiem, całkiem pomijając fakt że wszystko jest za ciemne.

 

Krzychu ale Hetzery tak już miały ciemne kamo większe plamy z zieleni i brązu piaskowego było jak na lekarstwo takie kamo to bodajże w zakładach Skody nanoszono czasami dawali też ciapki tzw.ambush jeśli masz na myśli błoto to może odcień i jest ok ale jest zbyt suche.Co do modelu warsztatu nie śledzilem ale mam wrażenie że za mocno ulegaleś sugestiom kolegów niekoniecznie przemyślawszy sprawę.Model jest średni.Wykonanie średnie ale nie poddawaj się,walcz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.