Skocz do zawartości

Wspólny warsztat Twitch+Dumo+Konrad C+Skikut+Rob.[Churchill]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny !! gratuluje aż boje się zaczynać swój projekt pod kryptonimem churchill bo obawiam się że Ci nie sprostam :(

Jedyne do czego jako menda społeczna mogę sie doczepić to za dużo trawy przed przednim kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetny !! gratuluje aż boje się zaczynać swój projekt pod kryptonimem churchill bo obawiam się że Ci nie sprostam :(

Jedyne do czego jako menda społeczna mogę sie doczepić to za dużo trawy przed przednim kołem.

 

Bez przesady, Janusz, Dumo i ja w jednym wątku to za mało. ;)

Możesz zaznaczyć gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane że dodajesz metalowego gąsienice.... ale czemu? Gumy Ci się zerwały, czy znudziły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was nabrałme ochoty na tego brzydala ,w czwartek będę w swoim sklepie i chciał bym kupić sobie czerczila tylko nie wiem którego /nasi pewnie nie używali ?/ w linku są wszystkie dostępne w tym sklepie:

 

http://allegro.pl/listing/user.php?string=Churchil+&us_id=387982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was nabrałme ochoty na tego brzydala ,w czwartek będę w swoim sklepie i chciał bym kupić sobie czerczila tylko nie wiem którego /nasi pewnie nie używali ?/ w linku są wszystkie dostępne w tym sklepie:

 

http://allegro.pl/listing/user.php?string=Churchil+&us_id=387982

 

 

Zapraszam do wątku!

Niestety używaliśmy tylko Mk. I oraz Mk. II, właśnie przejrzałem swoje książki. Ale polecam Ci Mk. IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapraszam do wątku!

Niestety używaliśmy tylko Mk. I oraz Mk. II, właśnie przejrzałem swoje książki. Ale polecam Ci Mk. IV.

 

mówisz o tym? fajnie wygląda z tymi dodatkowymi gąskami ,możesz zrobic tak na szybko fotke z jakimś innym pojazdem w 35?Jak kupie to może dołącze z tym ,że postępy to bardzo rzadkie będą

 

http://www.mojehobby.pl/products/British-Infantry-Tank-Churchill-Mark-IV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapraszam do wątku!

Niestety używaliśmy tylko Mk. I oraz Mk. II, właśnie przejrzałem swoje książki. Ale polecam Ci Mk. IV.

 

mówisz o tym? fajnie wygląda z tymi dodatkowymi gąskami ,możesz zrobic tak na szybko fotke z jakimś innym pojazdem w 35?Jak kupie to może dołącze z tym ,że postępy to bardzo rzadkie będą

 

http://www.mojehobby.pl/products/British-Infantry-Tank-Churchill-Mark-IV.html

 

Tak, o tym, robiłem kiedyś.

Może pamiętasz "Minotaura"? Fotek nie mam ale mogę Ci podać wymiary.

Tylko nie wiem jak to z tymi gąskami, możliwe, że dodają tylko do pierwszych zestawów wyprodukowanych. Ale wiesz, ja będę kupował ogniwka do swojego Avre i dam je tylko tak gdzie widać, czyli zostanie sporo z odcinków pod błotnikami, więc odpalę Tobie i Rafałowi, bo chyba też chciał.

 

 

 

Etap farb olejnych mam za sobą, potrzeba mi tylko farbki do obić aby ruszyć dalej ale na zakupy mi się na razie nie zanosi, więc będzie przerwa.

Chyba, że ktoś pożyczy.

 

dsc00855fe.jpg

dsc00853wq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zestawie są dodatkowe ogniwa

 

przechwytywanies.jpg

 

Konrad możesz tą fotke zrobic z innym czołgiem 35ce bo ciekawy jestem jaki on duży jest

 

W takim razie nie wiem.

 

Robercie bierz Churchilla i dołącz do Nas.

Z Shermanem może być?

 

 

 

 

Konrad wymiatasz tym czerczilem W tej chwili jest tak za.....sty że boję się iż go za mocno obijesz i straci urok jaki ma w tej chwili. Teraz wygląda jak prawdziwy.

 

Spokojnie, wiem co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na szybkiego, foto z lampą.

z wielkości podobne, Churchill ma wielkość ~14cm, bez gąsienic oraz anten.

dsc00856l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przekonałeś mnie mam z tego sklepu Panzer 38 z Tristara , gadałem tel. z właścicielem i zamieni mi na tego Czerczila

 

Dziś chcę widzieć pierwsze fotki warsztatowe w tym temacie, jak nie to kupie 10 modeli Ba-64 i wszystkie będą niemieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przekonałeś mnie mam z tego sklepu Panzer 38 z Tristara , gadałem tel. z właścicielem i zamieni mi na tego Czerczila

 

Dziś chcę widzieć pierwsze fotki warsztatowe w tym temacie, jak nie to kupie 10 modeli Ba-64 i wszystkie będą niemieckie

 

Robert dziś obiecał foyki KW- wreszcie

Konrad Churchill super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przekonałeś mnie mam z tego sklepu Panzer 38 z Tristara , gadałem tel. z właścicielem i zamieni mi na tego Czerczila

 

Dziś chcę widzieć pierwsze fotki warsztatowe w tym temacie, jak nie to kupie 10 modeli Ba-64 i wszystkie będą niemieckie

 

Robert dziś obiecał foyki KW- wreszcie

Konrad Churchill super

 

Ale Konrad ja go dopiero przywioze w czwartek tak ,że wstrzymaj się z tymi samochodzikami chwilę

Daniel fotki będą ale wieczorem bo chcę jeszcze wycieniowac i że by słońce zaszło bo na urlopie siedzę i oświetlenia w chacie nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przymiarki do lekkiego błocenia, w sumie to takie będzie na drugiej stronie i temat błota zamykam, więcej nie będzie. To co jest teraz będzie jeszcze mocno urozmaicone różnymi zabiegami.

dsc00859lb.jpg

dsc00863f.jpg

dsc00860q.jpg

dsc00864xx.jpg

dsc00862t.jpg

dsc00866qv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zmalowany i subtelnie ubrudzony, jak zwykle

Mógłbyś proszę przy błoceniu drugiej strony zrobić mały sbs jak uzyskać efekt takiego fajnego błotka?

 

 

Z góry dzięki

Kami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.