Skocz do zawartości

Wspólny warsztat Twitch+Dumo+Konrad C+Skikut+Rob.[Churchill]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, tego Churchilla którego buduje tutaj galerii nie będzie!

Jeden ze stałych odbiorców bardzo chce mieć tego Churchilla, dlatego też jak przyjdą gąski od razu go wyślę.

 

 

Za to rozpocznę kolejnego Churchilla AVRE w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwalem sie do kompa nareszcie, niestety nie mam jak zrobić porządnych zdjęć dlatego wrzucam tylko jedną fotke.

 

W czasie transportu trochę mi się model rozsypał ale nic poważnego i wszystko poprawiłem.

 

2012070820.20.27.jpg

 

W tym tygodniu już myślę że chyba skończe budowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondi znajac Twoje tempo i moje to raczej mnie wyprzedzisz

 

Krzysiu wiedziałem na co się decyduję ale ten konstruktor podwozia powinie z pudła do końca życia nie wyjść ,teraz już rozumiem dlaczego churchile takie tumany kurzu wzbijały jak jechały nawet z minimalną prędkością chociaż sam wóz jest piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wszyscy będziecie przed etapwm malowania (Konrad zacznie od początku) chciałem wam trochę wątek zaśmiecić i parę zdjęć. Nie wiem na ile te kolory są realne ale zawsze wydawało mi się że powinien on być ciemniejszy niż zaproponował Konrad. Oczywiście zdjęcia to eksponaty muzealne - choć mówią że odzwieciedlają oryginalną kolorystykę, to pewnym być nie można.

 

Church02.jpg

 

Church03.jpg

 

I mały rodzynek do waszego tematu (zdjęcie z lampą błyskową)

 

Church01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i uważam, że model mi się nie udał, tzn. jest ładny ale nie trafiłem w to czego chciałem uzyskać, dlatego też kupiłem (a raczej dostałem) drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj Piotrze, no ja ostatnio kompletnie czasu nie mam na modelarstwo zasypany totalnie robotą a za tydzień wyjazd do Rajchu na arbeit. Najszybciej z mojej strony jakaś aktualizacja będzie w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie otwieram pudełka bo mam inne projekty a tego już chyba za dużo.

Jak ruszę z malowaniem to coś pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Najszybciej z mojej strony jakaś aktualizacja będzie w październiku.

UUUuuuuu!!a mielsiśmy razem do Poznania jechać ...nie ładnie... ale cóż-praca czyni wolnym..

 

Kurde szkoda Wszystko w te wakacje się porąbało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po dwóch miesiącach przerwy wracam do modelarstwa, z czerczilem powolutku do przodu. Niestety nie mam jak zrobić porządnych zdjęć.

 

2012082112.52.22.jpg

 

2012082112.52.39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO!!!Dumo wrócił!! tylko dwa kominy??

 

No najwyższa pora, trochę czasu nareszcie mam wolnego i nie mam pieniędzy na alkohol to trzeba się brać za modele

 

Kominy zrobię tylko dwa i zdeczka uproszczone.

 

Dumo jestem DUMny scrach to lubię, kiedy planujesz budowe modelu od podstaw albo z duża ilością własnej waloryzacji?

 

Ja się nie nadaję do skraczów, te kominy mi przysparzają sporo problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumo jestem DUMny scrach to lubię, kiedy planujesz budowe modelu od podstaw albo z duża ilością własnej waloryzacji?

 

Ja się nie nadaję do skraczów, te kominy mi przysparzają sporo problemów

 

Głupoty gadasz. musisz troche poćwiczyć, kominy są prostą konstrukcją dasz rade.

A co do balowanie to może i dobrze pokończysz inne projekty :P ja nawet na to za bardoz czasu nie mam a o kasie nie wspomne po ostaniej wizycie u mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co może to i dobrze ale na razie tylko pokończę budowy swoich modeli. Malowanie dopiero w październiku.

 

Tak się zastanawiam chyba zrobię wodną dioramke na plaży, ostatnio podłapałem fajne systemy robienia wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co może to i dobrze ale na razie tylko pokończę budowy swoich modeli. Malowanie dopiero w październiku.

 

Tak się zastanawiam chyba zrobię wodną dioramke na plaży, ostatnio podłapałem fajne systemy robienia wody.

Rafał pochwal się tymi sposobami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do balowanie to może i dobrze pokończysz inne projekty :P ja nawet na to za bardoz czasu nie mam a o kasie nie wspomne po ostaniej wizycie u mechanika.

 

A co się dzieje z audicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę, że temat podupada -trzeba to zmienić.

 

Kanadyjski Churchill Mk. III AFV Club 1/35

W chwili obecnej gotowy do malowania, jeszcze nie wiem jakie gąsienice kupie.

Malowanie takie:

 

obraz3t.jpg

 

Sam model prezentuje się następująco:

dsc01338uy.jpg

dsc01337s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.