Skocz do zawartości

Bantam BRC 40 Mini Art 1:35


GrzesiekW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dalej nie mam weny do shermana i Valentine'a więc po skończonym kublu zabrałem się po raz drugi za ten model. Model jakościowo jest jaki jest ale mam nadzieję,że tym razem dam radę.Modek tym razem kupiłem z amerykańską obsługą,ale w grę wchodzą Brytyjczycy albo Rosjanie.

Biorąc lekcję z poprzedniego starcia z tym modelem rozpocząłem pracę od wnętrza z nieszczęsnym panelem na którym ma być kierownica etc. Zastanawiam się czy całości nie skleić i zaszpachlować przerwy jakie mają być między nimi a natępnie wytrasować je. Jak składa się to na sucho to wygląda to słabo.

 

P7260823.JPG

 

Z drugiej strony może być problem z trasowaniem z powodu małej ilości miejsca . Co o tym sądzicie?

Jak widać szpachla już poszła w ruch .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie.Nie chciałem zanudzać was relacjami po przyklejeniu kilku części więc pokazuję to co aktualnie udało się zrobić. Wnętrze jest gotowe. Podłoga jak mi wyszła tak wyszła - na szczęście fotele dużo zasłaniają więc może jakoś to będzie. Planuję też figurki więc może się to zamaskuje. Środek dostał podkład na podłodze teraz przejade nim tylko tablice i inne przyrządy i wnętrze będzie gotowe do dalszego malowania. Przykleiłem też uchwyty po jednej stronie. Teraz walki przedniosą się na zewnętrzną stronę nadwozia. Powinno to szybko polecieć i do końca tygodnia planuję go złożyć do etapu malowania.

Fotele zastanawiam się i chyba wkleje po malowaniu?

Na dniach powinienem ruszyć z figurkami.

 

Kubelwagen to to raczej nie będzie ale może uda mi się utrzymać poziom poprzedniego modelu .

 

P8010842.JPG

 

P8010839.JPG

 

P8010838.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, czysto, lecisz dalej

Fotele raczej po malowaniu przyklej.

 

Dziękuję.Tak też zrobię.

 

Biorac pod uwagę Kubla o efekt mogę być spokojny,tylko co z Valentyną

 

Dzięki.Mam nadzieję,że nie zawiodę Cię. Szkoda tylko,bo model fajny ale producent sie nie popisał. Dużo nadlewek słabe tworzywo.Do Valentyny mnie ciągnie,by skończyć ale jeszcze za słabo. Na pewno skończę ją w te wakacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje, ładnie wygląda.

 

Dzięki.

 

No podobają mi się Twoje ambitne plany. Do końca wakacji dużo nie zostało, a przyznam że na Walentego czekam jak na ciepłe dni bułki. Działaj dalej.

 

No,tak. Ledwie się zaczęły a już połowa .

Jak w Walentym przebiedzę gąski i kilka poprawek to będzie z górki.

Z Shermanem czekam na błotniki od Konrada C jeśli takowe będzie posiadał. Z blaszanych nie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.