Skocz do zawartości

Mi-24V Zvezda 1:72


Czesio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

W końcu udało mi się zmotać jakieś fotki, z telefonu ale nie są najgorsze. Model pomalowany dostanie teraz bezbarwny i kaleczki. Zrobiłem przedział klimatyzacji ale fotki dam jak już go pomaluję, dorobiłem też wyrzutnie ASO na ogonie, i po prawej stronie statecznika pionowego ten taki cypelek również z metalu, bo oryginał mi gdzieś uciekł.do zrobienia mam jeszcze akumulatory. Motam też podstawkę ale tą zobaczycie już najprawdopodobniej w galerii. Dziś jak wracałem z nowej szkoły znalazłem 5 dych to tez kupiłem sobie prezent w postaci Ka-29 z HB i mam już stateczniki do rakiet Model dostanie jeszcze taki jakby wózek montowany do przedniego podwodzia coby można go było ciągać po lotnisku. Łopaty będą przywiązane do podwodzia. Na podstawce wylądują też jakieś kartony, beczka z olejem castrol, 2 wózki narzędziowe, może jakiś stolik, wózek z rakietami, do jednego z kół będzie podłączony kompresor (prawie gotowy) . Figuranci na podstawce to najprawdopodobniej Italeri NATO ground crew, lub coś z hasegawy. Działko na dziobie, wybrało wolność więc dorobiłem nowe, zamek z igły 1.2, w niego wklejona igła 0.8 i doklejony 4 lufy z 0.5mm. Teraz fotki :

pict1254.jpg

pict1255.jpg

pict1260r.jpg

 

Metalowe części, wał ogonowy musiał być wklejony przed malowaniem, próbnik będzie jeszcze trochę pocieniony, a na górze widać zalążek rakiety Falanga. I pokrywa APU z blaszki, druga strona gdzieś mi się zapodziała

pict1261a.jpg

 

Wyrzutnie szynowe, gotowe w 80%.

pict1266l.jpg

 

To chyba tyle. Thanks for watching, hope You like it 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem, ale modelu już kąpał nie będę, układ plam starałem się uzyskać wg. instrukcji ale potem zacząłem poprawiać i wysło jak wyszło. Następnym razem będę mądrzejszy i wezmę pattafix czy tam inną masę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.