Skocz do zawartości

Kalkomanie do Fishbedów, RV Aircraft.


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili nie wiadomo nawet dokładnie kiedy ukaże się pierwszy arkusz ( tylko ogólnie: jesień), a co do następnych, przy projektowaniu których będę sugerował polskie malowania, to będzie pewnie już 2013. Z tym, że będę się starał nie powtarzać tego, co już jest na rynku, w skali 1/72 i 1/48, w przypadku MiG-21MF, bis, UM, a raczej położyć nacisk na te mniej popularne do PF, PFM, M, R, U, UM itd. choć także MF i bis. Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje, chętnie wykorzystam, tylko proszę pamiętać, że ostatnie słowo należy do Radka Vavriny, bo to jego produkty i w następstwie jego sprzedaż, pieniądze. Ja tylko mu doradzam przy okazji polskich samolotów.

W załaczeniu jeszce jedna nowość do modelu Trumpetera w skali 1/48... wiem, wiem to powinno być w wątku MiG-23 Trumpeter 1/48.

229a440c0c72993cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości RV Aircraft na jesień 2012, jak chodzi o kalkomanie, będą dalsze w tym do polskich MiG-21. W obu najpopularniejszych skalach. Jeśli to Wam coś sugeruje, to... nie mylicie się. Radek ostro pracuje!

 

A czy wiadomo już orientacyjnie chociaż, kiedy efekty tego, nad czym Radek ostro pracuje, a my się tym sugerując, się nie mylimy będą dostępne na półkach sklepowych?

Po MiG-23 sądząc RV może być lepszy niż ewentualny Eduard ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety właśnie nabyłem kalki Montexu...

 

kolor napisu Republic of Pyrland, napis na oslonie stacji r-lok oraz "1000" pojawily sie na samolocie 101 po zmyciu bialego pasa szybkiej identyfikacji.
Jaki kolor miał ten napis (szary? czarny? znalazłem zdjęcie, ale słabe).

 

republic_of_pyrland_by_marek1101-d373p7d.jpg

 

I jeszcze jedna wątpliwość, skoro można wypytać się u "źródła"... Rozumiem że po zmyciu białego pasa napis "Republic of Pyrland" też został usunięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś około grudnia 2012, cóż RV pracuje, tak jak pracuje.

 

Ważne, że pracuje, a nawet wiosna przyszłego roku niedaleko, choć pewnie RV chce zdążyć przed Eduardem ... zobaczymy ... marzy mi się rok MiG-21

Dzięki za informację Wojtku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować to wypuścić godła wszystkich naszych pułków plus cyfry, da to naprawdę fajne możliwości. I jeszcze jedna propozycja dotycząca co prawda Mig-29, malowanie okazjonalne z bohaterami dywizjonu 303.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować to wypuścić godła wszystkich naszych pułków plus cyfry
Chyba nie jesteś świadom materiału o którym piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie do wszystkich tylko np godła jednostek z Kraków, Warszawa
Chyba, że egzemplarzy, które stoją tam w muzeach, bo w tych miastach MiGi-21 nie stacjonowały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.