Skocz do zawartości

"Gravtank dla zuchwałych" 1:35


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu (jakieś 20 lat) pewien dzieciak bez skutku siedział w niedzielę przed telewizorem marki (chyba) NEPTUN czekając na jakąś kreskówkę. Bezskutecznie bo ojciec z wujkiem zaśmiewali się z jakiegoś durnego filmu w którym kilku facetów jeździło czołgiem. Dzieciak wynudził się okropnie , kreskówki się nie doczekał.

 

Dobre kilka lat później z nudów ten sam dzieciak (będący już w liceum) przełączał kanały w telewizorze marki TRILUX. Trafił na film , w którym znów kilku facetów jeździło czołgiem. Wtedy już jego zainteresowania były ukształtowane więc zaczął oglądać. Po kilku minutach zaczął się zaśmiewać tak samo jak ongiś ojciec i wujek. Potem dowiedział się co to był za film i zapałał do niego do dziś nie gasnącym uczuciem

 

Tak wyglądają moje wspomnienia związane z jednym z moich ulubionych filmów tj "Złoto dla zuchwałych" z Clintem Eastwoodem, Telly'm Savalasem i Donaldem Sutherlandem w rolach głównych. Ponieważ jestem również miłośnikiem SF postanowiłem połączyć te dwa tematy.

Przed wami: "Gravtank dla zuchwałych" w skali 1:35 Użyłem Tigera firmy Italeri, akcesoriów Italeri , figurek firmy Jaguar Models wzorowanych na postaciach z filmu oraz silników odrzutowych z Podracera AMT. Lufy to produkty z firmy RB Model. Podstawka to Miniart, minigun z Legenda a flaga ze sklepu z pamiątkami Dość gadania-oto fotki:

 

DSCN1297.jpg

 

DSCN1298.jpg

 

DSCN1299.jpg

 

DSCN1317.jpg

 

DSCN1316.jpg

 

DSCN1314.jpg

 

DSCN1313.jpg

 

DSCN1312.jpg

 

DSCN1306.jpg

 

DSCN1305.jpg

 

DSCN1303.jpg

 

DSCN1302.jpg

 

DSCN1318.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje,że trzyma się na przeźroczystym pręcie,który chyba widać na ostatniej fotce.

Rewelacja .Bardzo mi się podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! Chociaż nie wiem po co mu ta zapasowa gąsienica z przodu . Ale pomysł i wykonanie bardzo fajne. Budynek też świetnie pomalowany.

 

Dzięki Co do gąsienicy...bez niej wyglądał jakoś łyso , naprawdę nie pasował mi jej brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.