Jump to content

"Gravtank dla zuchwałych" 1:35


artoor_k
 Share

Recommended Posts

Dawno temu (jakieś 20 lat) pewien dzieciak bez skutku siedział w niedzielę przed telewizorem marki (chyba) NEPTUN czekając na jakąś kreskówkę. Bezskutecznie bo ojciec z wujkiem zaśmiewali się z jakiegoś durnego filmu w którym kilku facetów jeździło czołgiem. Dzieciak wynudził się okropnie , kreskówki się nie doczekał.

 

Dobre kilka lat później z nudów ten sam dzieciak (będący już w liceum) przełączał kanały w telewizorze marki TRILUX. Trafił na film , w którym znów kilku facetów jeździło czołgiem. Wtedy już jego zainteresowania były ukształtowane więc zaczął oglądać. Po kilku minutach zaczął się zaśmiewać tak samo jak ongiś ojciec i wujek. Potem dowiedział się co to był za film i zapałał do niego do dziś nie gasnącym uczuciem

 

Tak wyglądają moje wspomnienia związane z jednym z moich ulubionych filmów tj "Złoto dla zuchwałych" z Clintem Eastwoodem, Telly'm Savalasem i Donaldem Sutherlandem w rolach głównych. Ponieważ jestem również miłośnikiem SF postanowiłem połączyć te dwa tematy.

Przed wami: "Gravtank dla zuchwałych" w skali 1:35 Użyłem Tigera firmy Italeri, akcesoriów Italeri , figurek firmy Jaguar Models wzorowanych na postaciach z filmu oraz silników odrzutowych z Podracera AMT. Lufy to produkty z firmy RB Model. Podstawka to Miniart, minigun z Legenda a flaga ze sklepu z pamiątkami Dość gadania-oto fotki:

 

DSCN1297.jpg

 

DSCN1298.jpg

 

DSCN1299.jpg

 

DSCN1317.jpg

 

DSCN1316.jpg

 

DSCN1314.jpg

 

DSCN1313.jpg

 

DSCN1312.jpg

 

DSCN1306.jpg

 

DSCN1305.jpg

 

DSCN1303.jpg

 

DSCN1302.jpg

 

DSCN1318.jpg

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Super ! Chociaż nie wiem po co mu ta zapasowa gąsienica z przodu . Ale pomysł i wykonanie bardzo fajne. Budynek też świetnie pomalowany.

 

Dzięki Co do gąsienicy...bez niej wyglądał jakoś łyso , naprawdę nie pasował mi jej brak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.