Skocz do zawartości

Mercedes 500SL Fujimi 1/24


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się skończyć kolejny model. Mercedes 500sl Fujimi - owoc wymiany z kolegą z innego forum. Model był w bardzo kiepskim stanie...

Położyłem nowy lakier - czarny na górę i grafitowy na dół. Doszły grafiki- groteskowe malowanie nawiązujące do kamuflażu niemieckiego z czasów IIWŚ. Dodałem stickery mercedesa i AMG, zwaloryzowałem wnętrze o pasy, ich podajniki, przerobiłem tyły foteli, wyflockowałem co miało być we flocku.

Resztę widać na zdjęciach

 

Link do warsztatu: http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=22449

 

galeria7_zps638b7fa0.jpg

galeria17_zpsffcee2a1.jpg

galeria16_zpsd35238c7.jpg

galeria14_zps1ad016e4.jpg

galeria6_zps8a5e8fa5.jpg

galeria_zpsfda2bbd4.jpg

galeria13_zpsb973a797.jpg

galeria12_zps98c64631.jpg

galeria11_zps8eac77e7.jpg

galeria10_zpsbf10e255.jpg

galeria9_zps8ab1dac1.jpg

galeria3_zps8067bf24.jpg

galeria2_zps3b2b8798.jpg

galeria8_zpsbd1f7dc4.jpg

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To malowanie niemieckie w dalszym ciągu mnie nie przekonuje. Jednak koncepcja jest zbyt kontrowersyjna. Wykonanie rewelacyjne, jedynie grill odstaje od reszty. Kierownica po nieprawidłowej stronie, brakuje też znaczka MOT. Kontrowersyjne, ale świetne wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie "uratowany" model. Wykonanie na b. wysokim poziomie. Wzór - wiadomo - rzecz gustu, ale wydaje mi się, że pasuję do ekstrawaganckiego stylu z lat 80. Pamietam jak znajomi rodziców, jak i moi rodzice, nosili takie t-shirty na np. imprezy sylwestrowe. Tyle, że bez niemieckich krzyży;D Jedynie "blachy" mi nie podchodzą. Chyba czcionka jakaś nie taka. To jednak szczegół. Ogólnie - high five;]

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeglądnięciu warsztatu widać ilość włożonej pracy i czasu w model. Efekt końcowy jest znakomity, jakbyś nie napisał że był w złym stanie to bym tego nie zauważył (znaczy się nie widać po nim pierwszego właściciela). Grafika ciekawa i na pewno oryginalna. Model mi się bardzo podoba. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model, malowanie ciekawe - niekonwencjonalne.

Przyczepiłbym się do tylnego słupka, szczególnie lewego - na grafice nie ma odcięcia pomiędzy dachem i nadwoziem, a to przecież nie coupe, tylko cabrio z hard topem.

Jak masz, to wrzuć też foto wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No widzisz, pozostawiając ten model w Twoich rękach przyczyniłem się do powstania bardzo ciekawego, oryginalnego i fajnego modelu ;)

Ja bym go pewnie wykonał jako kolejnego zwykłego i według niektórych nudnego "salonowca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.