Skocz do zawartości

T-34/85 Dragon 1:35


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra Reggy jak zawsze w Twoim przypadku bywa, Brawo!! bardzo fajny modelik.

A po pracy dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak, wiem, daszków nie powinno być czy coś koło tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHILLIP napisał

Świetny model ! Tylko szkoda że teraz rzadko można go w sklepach spotkać...

 

Znam taki sklep (REGGY, też go zna), w Olsztynie u p. Ryśka, gdzie takie cacuszka są bardzo często, a i bez problemu można je zamówić...wg mojej skromnej osoby, jeden z lepszych sklepów w tym kraju.

A ceny nadal sa na poziomie z przed podwyżki DML i z tego co wiem Rysiek nie zamierza ich podnosić do takiego poziomu.

 

Jak coś kogoś interesuje niech da znać to załatwimy od Ryśka w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest OK!! Podoba mi się. Barwa ,cieniowanie i cała reszta pasują do siebie. Slady eksploatacji- odrapania i takie tam inne sa dobre . Sugeruje robienie ich troche mniejszych w wiekszej ilości. fajny efekt daje wieksze odrapanie otoczone takimi delikatnymi sladami. Jdyna uwaga -zawieszenie przód i tył chyba wisi w powietrzu. Mam to samo przy budowie niby wszystko gra stoi jak należy. Zaloże gąski i nagle sie okazuje że jedno kolo jedno wisi w powietrzu. Jak pójdzie napodłoże nie bedzie nic widać. Całość wygląda bardzo dobrze. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiasz mnie, z "kwiatka na kwiatek"...ale to i dobrze, niedobrze jest sie ograniczać jak skalowo, tak różnicowo.

Model zdaje sie być ok, nie robiłem w trzy pięć- 34 więc i niewiele wniosę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleeeeeeee to było daaaaaaaawnoooo:D W ogóle wystawiłem ten model na Ebay.com żeby sprawdzić jak toto działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Młody archeolog się szykuje....

Przez chwilę miałem schizę, że wrzuciłem nowy temat i nie pamiętam(bo kończę sklejać T-34/76 i miałem wrzucić relację), ale patrzę że to mój staroć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No wysoka półka. Model piękny. Konstrukcyjnie prawie wszystko się zgadza poza tym że nie powinno być daszków na peryskopach oraz wybrzuszenia z lewej strony wieży na silnik mechanizmu obrotu. No i armata winna być S-53 z nadlewami. Czyli czołg z produkcji marzec-czerwiec 44. Pełne koła były nieco później. Niemniej ten model piekielnie mi się podoba.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest naprawdę ładny, ale T-34/85 nie zdążyłby zardzewieć

chodź do rdzy nic nie mam.

Eeeee, nie przesadzajmy - widziałem w telewizji w filmie 'Czterej Pancerni i Pies', że przez 'pół wojny' jeździli jednym czołgiem, więc chyba zdążyłby zardzewieć

A tak na poważnie, to nie było tak jak chce nam wmówić autor książki 'T-34 Mityczna Broń' Owszem, 'przemiał' był spory, ale też sporo tanków z 1944 roku przetrwało wojnę (nawet w liniowych jednostkach).

Co zaś się tyczy samego modelu - jak zawsze gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, nie przesadzajmy - widziałem w telewizji w filmie 'Czterej Pancerni i Pies', że przez 'pół wojny' jeździli jednym czołgiem, więc chyba zdążyłby zardzewieć

 

To będzie hit !!!!

Pięć tygrysów na jednego T-34

T-34 miały krótką żywotność na froncie ale nie zaprzeczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć tygrysów na jednego T-34 Very Happy

'Nie Tygrysów tylko ISów ' Hłe, hłe, hłe

O ile mnie pamięć nie myli, to w 'pancernych', za Tigery robiły takie obudowane ISy 'drugie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to w 'pancernych', za Tigery robiły takie obudowane ISy 'drugie'

Dokładnie. Doczepili kartony do wieży i do boków jako fartuchy i to wyglądało już jak Pantera lub Tygrys - takie kanciaste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.