Skocz do zawartości

McLaren mp4-23 2008


sushi79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym wam przedstawic kolejny model ...dastanawialem sie dosc dlugo czy go pokazywac czy nie poniewaz model jest 70% z plastiku a 30%metal...ale jednak postanowilem ze go pokaze model jest firmy kyosho i jest w skali 1/8 (jak narazie najwiekszy i najdrozszy moj model)...

 

tak wyglada przedni spojler....1/8 i 1/24

 

 

20121117_191059.jpg

 

kolo....1/8 i 1/24

 

20121117_191122.jpg

20121117_191130.jpg

 

 

zawieszenie przod i tyl oraz uklad hamulcowy

 

20121117_191207.jpg

20121117_191220.jpg

 

to narazie tyle

 

jesli admin stwierdzi ze ten watek tu nie pasuje to prosze o usuniecie ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są już dwa McLareny na forum . Kurde skala 1:8 , a myślałem że mój MP4/27 jest wielki . No nic, temat będe bacznie obserwował, może czegoś się nauczę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twój model nie pasuje do tego działu to wypadałoby się zastanowić, czy elementy fototrawione wolno stosować a jak, to w jakim procencie

Taka skala i zastosowanie metalu to chyba zupełnie inne wyzwania i z chęcią o nich poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W nocy ze szczescia ze mam ten model spac nie moglem i troche podlubalem...

 

fotel ..

20121119_135700.jpg

 

 

a takze troche kokpitu...

 

20121119_140502.jpg

20121119_140603.jpg

20121119_140552.jpg

 

jak widac uklad kierowniczy bedzie ruchomy

 

Panowie mam jeszcze jedno pytanie jakich kolorow urzyc(gdzies wyczytalem ze czerwony przezroczysty ,zielony przezroczysty i niebieski przezroczysty tamiya) lub pigmentow do wydechu aby przypominal kolor uzytkowania tzn kolor nagrzewania sie elementow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W nocy ze szczescia ze mam ten model spac nie moglem i troche podlubalem...

 

hyhyhy

Te ślady z odlewania na drugim zdjęciu mam nadzieję znikną pod czymś, prawda?

Patrzę na te twoje zdjęcia i nie mogę ogarnąć tego modelu, co jest metalem, co jest plastikiem i z ilu części się składa, jak dla mnie masakra, pokazałbyś trochę instrukcji i surowych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W nocy ze szczescia ze mam ten model spac nie moglem i troche podlubalem...

 

fotel ..

20121119_135700.jpg

 

 

a takze troche kokpitu...

 

20121119_140502.jpg

20121119_140603.jpg

20121119_140552.jpg

 

jak widac uklad kierowniczy bedzie ruchomy

 

Panowie mam jeszcze jedno pytanie jakich kolorow urzyc(gdzies wyczytalem ze czerwony przezroczysty ,zielony przezroczysty i niebieski przezroczysty tamiya) lub pigmentow do wydechu aby przypominal kolor uzytkowania tzn kolor nagrzewania sie elementow

http://www.mojehobby.pl/products/Weathering-Master-D-Set.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie chciałbym się wymądrzać, ale jak dla mnie niebieski jest tu zbyt dominującym kolorem, a na prawdziwych wydechach jest on tylko jednym z kolorów przejściowych całej "tęczy przegrzania". Popatrz sobie w grafice Google na "exhaust manifold F1", IMHO potrzeba tu jeszcze kilka kolorów przejściowych żeby zbliżyć się do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.