Skocz do zawartości

Hobby Boss M1070 HET 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości posiadasz jakieś zdjęcia przedstawiające ten zestaw w takiej konfiguracji? Widziałem zdjęcia transportowanego śmigłowca ale miał złożoną belkę ogonową (w sumie belka była chyba zdemontowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak z ciekawości posiadasz jakieś zdjęcia przedstawiające ten zestaw w takiej konfiguracji? Widziałem zdjęcia transportowanego śmigłowca ale miał złożoną belkę ogonową (w sumie belka była chyba zdemontowana).

Hej, mam zdjecie UH-60 na naczepie bez belki ogonowej i calego stabilizatora pionowego, ten ktory jest na mojej fotce to tak tylko dla prezentacji.

Jak bede w domu pozniej to zaladuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej - jaki to kolor. tzn sprzęt na zdjęciach. Co zaleca instrukcja do malowania piaskowego a co wy byście polecali.

Jeżeli chodzi o malowanie piaskowe, to już standardowo jak dla mnie Tamiya XF- desert yellow i XF-57 Buff.

 

Zdjecie z Blackhawkiem:

uh60-m10_zpsd24f50cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to samo zdjęcie, które widziałem. Odnośnie propozycji na platformę mogę zaproponować M1 ABV (konwersja deff model do zestawu Dragona 3535) albo M88A2 Hercules (konwersja Legend do zestawu AFV Club). Ta ostatnia opcja z pewnością odpada bo wiem, że zrobiłeś berge w wersji koszernej tak więc zapału na nowego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to samo zdjęcie, które widziałem. Odnośnie propozycji na platformę mogę zaproponować M1 ABV (konwersja deff model do zestawu Dragona 3535) albo M88A2 Hercules (konwersja Legend do zestawu AFV Club). Ta ostatnia opcja z pewnością odpada bo wiem, że zrobiłeś berge w wersji koszernej tak więc zapału na nowego nie będzie.

Hej, kurcze apetyt na ABV mam, ale cena odstrasza.

 

M88a2 bylby najlatwiejszy poniewaz jakis czas temu Sam konwersje sobie zrobilem:

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=145088&ord=&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam apetyt na ABV ale cena jest nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że w przyszłości trafi się jakaś okazja zakupu tego zestawu w lepszej cenie. W takim razie decyzja odnośnie ładunku nadal otwarta. Może warto wziąć pod uwagę np. Buffalo z Bronco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej

Czas na kolejny raport. Podwozie naczepy już poskładane, trochę było z tym roboty, tym bardziej że jest ruchome i trzeba naprawde sporo części złożyć razem. Przewody poszły łatwiej niż sądziłem, i myśle teraz że może coś dorobie przy ciągniku.

P1120093_zps7eb7d9ce.jpg

P1120092_zpse0ee7efb.jpg

 

Pare fotek z "przymierzalni" ewentualnych pasażerów:

P1120091_zpse4546b6a.jpg

P1120090_zpsf794a3c0.jpg

P1120089_zps75c1b619.jpg

 

Po namyśle nie pójde na łatwizne i wybrałem:

m109a6_paladin_l1_zpse3c2432b.jpg

 

Parę fotek całego zestawu:

P1120088_zps99d78cca.jpg

P1120087_zps17137e59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Kolejna, odsłona projektu. Naczepa skończona, koła jak na razie założone na sucho, wiec ignorujcie to że jest krzywo. Póżniej wróce jeszcze do ciągnika, żeby dokończyć detale.

Pasażer też już powoli się składa, bedzie raczej prosty, bez fajerwerków.

P1120104_zps37db8611.jpg

P1120103_zps2c75b5ba.jpg

P1120101_zps5d9a4e04.jpg

P1120097_zpsb6efc6bd.jpg

P1120095_zps6f6f0ff5.jpg

P1120094_zpsdcfe03b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam

Postępy są, ale powolne. Jakoś ostatnio mi chęci brakuje, nie mówiąc że musze kupic nowy aerograf. W sumie to nie wiem czy się szarpnąć na coś droższego, czy raczej z dolnej półki, bo jak mam być szczery to na razie wszytko siada w tym samym tempie (zwykly z AB za 100 zł i droższy Neo for Iwata za 250zł).

 

Etap montażu zakończony, podkład położony. Dwa różne kolory, ponieważ się skończył w trakcie i postanowiłem spróbować inny (nie najlepszy wybór swoja drogą).

P1120194_zps0f3c9e2e.jpg

P1120193_zps81d89ac6.jpg

P1120192_zpsc40f6d23.jpg

P1120191_zpsdb0a7736.jpg

P1120190_zps52f72c64.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni:

przeszło mi to przez myśl, ale pozostaje z w pełni sprawnym M109.

 

Bazyl:

Naczepa psiknięta podkładem halfordsa do plastiku, używam od dłuższego czasu, Ciągnik postanowiłem spróbować białym zwykłym też halfordsa i okazał sie rzadszy i nie pokrył tak dobrze jak poprzednik (pewnie ze względu na blachy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam

Czas odkopać temat, troche czasu mineło, aerograf w końcu zakupiony i wena wróciła więc malowanie czas zacząć.

 

Ostatnio malowałem model jakies 8 miesięcy temu, więc troche zardzewiały jestem, niemniej jednak oto efekt wczorajszej sesji:

DSC_0134_zps10128e8f.jpg

DSC_0135_zps5f73e97e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.