Skocz do zawartości

Mustang GT 2005 - Revell 1/24


scros

Rekomendowane odpowiedzi

91d37b9be35e6cbf.jpg

cfbcf93c44de11c9.jpg

580f18fe0964c017.jpg

Pudło i jego zawartość.

Pierwsze wrażenie - sporo części

Po krótkiej walce powstało to :

cd3504d98bc2af30.jpg

e14eed2e48486c8f.jpg

d177f17534919da9.jpg

Wyszło jak widać - kalki w przypadku pasów były złym rozwiązaniem - lepiej było je namalować - zaufałem revellowi i niestety po długiej walce wyrzeźbiłem to co widać.

Czeka go teraz ponowne lakierowanie lakierem połysk celem nabrania polotu - później polerka.

 

Garść linków dla osób co kochają Mustangi - miłego oglądania.

Reklama mustanga

Tak to pięknie brzmi

Mała galeria

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no fajny modelik. Mam w planie (dalszym) skleić to cudo. Karoseria z pasami prezentuje się ciekawie. Jak piszesz jeszcze tylko polerka i będzie to wyglądalo jak należy. Możesz jeszcze zapuścić linie, ale decyzja należy do ciebie. Czekam na dalsze postępy prac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Poprzez małą ilość czasu wolnego pominąłem etapy montażu niektórych elementów - i prezentuje efekt końcowy. Model ma sporo części jak na taki samochodzik i wedle mnie jest modelem wymagającym - przed budową zarezerwować sporą ilość czasu.

85063a3da2bc4e52.jpg

a0a7bbb9749ba456.jpg

002d272e96a91f83.jpg

8f8094651504de1c.jpg

669a2098cd0c18ae.jpg

b71116a08070584d.jpg

e555c26c32ce846b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczeo nie pomaloałeś kloszy tylnych lamp Jeżeli był to efekt zamierzony to mogłeś chociaż wnęki/lustra pomalować Wydaje mi się, że szyby są upaćkane czerwoną farbą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado - szyby nie są upaćkane czerwoną farbą , klosze z tyłu nie pomalowałem ponieważ w środku jest struktura diod - jeśli bym zamalował klosze nie było by tego widać. Mogłem natomiast i tak powinienem zrobić polakierować lakierem koloryzującym - półprzeźroczystym aby uzyskać czerwony kolor szkła tego nie zrobiłem gdyż nie miałem takiego lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado - szyby nie są upaćkane czerwoną farbą

No to cieszę się Teraz po dokładniejszych oględzinach domyślam się, że przez okno widać tylną kanapę (trochę rozmazany widok).

 

3d5d75cf84207b93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nowymi mustangami nie przepadam , w ogóle kocham starsze auta, które nie mają tej całej elektryki. Ten mustang nie wyszedł za dobrze. Między innymi tak jak koledzy wcześniej pisali, szyby upaćkane farbą, niepomalowane klosze i brak połysku karoserii. Mogłeś jeszcze troszkę obniżyć zawieszenie, albo kupić do niego jakieś felgi bo na tych wygląda jak terenówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

920d16920496e6a3.jpg

2d4dca3ce76e7fd5.jpg

b601f7eaabc73516.jpg

Dumo-revell sie postarał - ja jestem za cienki w uszach by z niego wyciągnąć esencję - kleiłem nowe camaro z AMT i to jest w porównaniu do revella prosty model - mustang ma 2 razy więcej części niż camaro i są lepiej wykonane

Tornado - podejmuję kolejna próbę udowodnienia iż szyb nie malowałem żadną farbą niestety muszę przyznać że jakbym foto nie robił tak do d... wychodzi - szyby są osadzane w karoserii w takim rancie na wcisk który wg mnie powinien być zrobiony odwrotnie tz szyba powinna być wklejana od środka a nie od wewnątrz jak jest -grubość rantu to ok 1,5 mm - w instrukcji należy malować na czarno

Stanlog - mogłem zrobić z nim cuda-wianki, ale skleiłem prosto z pudła(przeważnie tak robie) - na tyle mnie tylko stać a z lakierem fakt za słaby połysk - pactrą gloss nigdy już nie pomaluje karoserii auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado - podejmuję kolejna próbę udowodnienia iż szyb nie malowałem żadną farbą

Teraz wyraźnie widać, że szyby są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.