Jump to content

Daf XF-relacja z budowy

Wojciechu
 Share

Recommended Posts

W tym temacie przedstawiam relacje z budowy mojego nowego nabytku Dafa XF.

Bak z kótrego musze śćiągnąć farbe i położyć nową warstwę:

8670f9e113bad031.jpg

Rama:

37439bef0ef97e0f.jpg

A na taki kolor będzie model malowany:

60487f18f2697773.jpg

Edited by Guest

fajny ten niebieski kolor na kabinie ale reszta narazie słabo sie prezentuje no ale to dopiero początek prac wiec na pewno wszystko zostanie pomalowane lepiej wyretuszowane itp.

Zgadzam sie z poprzednikami że ten czerwony jest troche za ostry lepszy by był ciemniejszy bardziej stonowany a nie taki bardzo rzucajacy sie w oczy

• 2 months later...

NIe wiem czy to wina fotek czy na łączeniu globu z dolną częścią jest straszna szpara?? No i co z tymi światłami jest?? porobiłeś kocie oczy same i reszte zamalowaełś czy mi się zdaje?? Z tych fotek nie można za dużo powiedziec. Czekamy na inne. Bajo!!

A mi jakoś kolory wnętrza nie pasują nie wiem dlaczego i coś innego bym położył na leżance coś ładniejszego.Na razie wszystko wygląda ok.Czekam na efekty końcowe.

Pozdrawiam,eKrystian

Wojciechu to nie o to chodzi , że nie jest zbliżone do orginału bo ja mało razy siedziałem w Daf-ie lub oglądałem zdjęcia tylko każdy ma inny gust.

Pozdrawiam,eKrystian

Witam!

Rozkleiłem kabine, bo troche mi się krzywo skleiła.

Jak ją rozkleiłem to pomyślałem że przydała by się tapicerka i teraz się nad tym bawię.

Tak to mniej więcej wygląda:

-dach:

e4b112458e3466b4.jpg

-boczne ścianki:

7355bf56236563eb.jpg

-tylna ściana-(tylko tą leżanke musze jeszcze poprawić, bo coś nie bardzo wygląda):

9bfbdb03db63d5f7.jpg

A z takiego materiału wykonuję tapicerkę:

f04440bedb987d4b.jpg

Pozdrawiam!

• 4 weeks later...

Cześć wszystkim.

Do Dafa zakupiłem naczepe i trochę się rozczarowałem bo kalkomania jest za krótka , na ale cóż, jakoś to muszę przeboleć

Fotki:

-pudełko:

8cb4b6d172af6171.jpg

-elementy pomalowane kolorem "aluminium"-jak widać nie za specjalnie to wygląda . (Malowałem to humbrolem, i mam pytanie bo w tych farbkach jest dużo takich drobnych śmieci-przez co można przecedzić tą farbkę?):

053308a2a0b86e84.jpg

3b03ca62e7bbbb85.jpg

- a tak wygląda mój Manik z ramą :

ff2c68fbd95e049b.jpg

7840f678c78d6e21.jpg