Jump to content

Stug III G. Tamiya 1:35


adamus
 Share

Recommended Posts

Bardzo mi się to kamo podoba. Jedyna uwaga do błocenia. Koła, wannę i płyty boczne masz utytłanea gasienice jak nówki. Trzeba by je trochę chociaż przykurzyć.

Dokładnie, kamo świetne, gąski czyste, trochę nie podchodzi mi brudzenie osłon przeciw odłamkowych, zbyt równa granica między brudnym a czystym. Może popraw pędzel,pigmenty i aero. Ogólnie model mi się podoba.

Link to comment
Share on other sites

Co do brudzenia to jest całkiem ok. Wanna, wnętrza kół i schurzen mogą być ubłocone. Zwłaszcza tak jak widać w tym wypadku gdzie błoto jest juz suche. Przejazd po utwardzonym podłożu (asfalt, szuter, beton czy bruk) spowoduje wykruszenie z gąsienic całego zeschłego błota. Wierzcie mi - wiem to z doswiadczenia. Jest zatem ok, to tylko kwestia w jakim momencie "uchwyciłeś" pojazd. A kamuflaż wcale nie jest nietypowy (chociaż rzadki) i wykonany bardzo ładnie.

Link to comment
Share on other sites

Widzę że sporą rolę odgrywa tu światło. Na niektórych fotkach gąsienice wyglądają całkiem realistrycznie w stosunku do reszty pojazdu. Na niektórych już nie. Coś z nimi trzeba jeszcze popracować. Moim zdaniem lepienie ich błotem nie jest konieczne, ale jakiś kurz czy piasek był by jak najbardziej na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

FAjne kamo. Co do błocenia odwróciłbym kolory. Suche (jasne błoto) na górze, a ciemniejsze (wigotne) na dole. No i trochę więcej na kołach i gąsienicach błotka , ale z umiarem, tam odpadało szybko jak wyschło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.