Skocz do zawartości

Volvo FH 4 "Relentless"


tomeka6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema

 

Twoje Volvo istna malinka następna sztuka do kolekcji marzeń:) Co do tribali na pace, bardzo przypominają mi pewien epizod firmy Iveco i drużyny rugby z Nowej Zelandii. Mowa tu oczywiście o Iveco Stralis All Blacks. A teraz pytanie, stworzyłeś solówkę, jeśli nie mylę pojęć w owym języku. Czy mamy się spodziewać przyczepy do tego? Może by tak jakaś 3 osiówka na dyszlu albo jeszcze lepiej jakiś typ low liner 15" ew 19" guma i podłoga na wysokości ok 900 mm albo zestaw 25.25?

 

Pozdrawiam Przemek,

 

czekam/y na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Twoje Volvo istna malinka następna sztuka do kolekcji marzeń:) Co do tribali na pace, bardzo przypominają mi pewien epizod firmy Iveco i drużyny rugby z Nowej Zelandii. Mowa tu oczywiście o Iveco Stralis All Blacks. A teraz pytanie, stworzyłeś solówkę, jeśli nie mylę pojęć w owym języku. Czy mamy się spodziewać przyczepy do tego? Może by tak jakaś 3 osiówka na dyszlu albo jeszcze lepiej jakiś typ low liner 15" ew 19" guma i podłoga na wysokości ok 900 mm albo zestaw 25.25?

 

Pozdrawiam Przemek,

 

czekam/y na odpowiedź

 

Dzieki za mile komentarze .

 

Mialem w planach przyczepe tylko jest jeden problem - skad wziasc kola o srednicy 19,5 cala? Potrzebne mi 10 kol na piec osi. Obecnie negocjuje z gosciem, ktory robi aluminiowe felgi do modeli, wiec jest szansa ze mi takie zrobi na specjalne zamowienie. Jesli tak, to przyczepa bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, mi chodzilo o wersje super single. Wiem, ze modelmakershop ma takie, ale cale z zywicy, lacznie z opona - wszystko zywica. Nie chce sie bawic w odlewy, bo te zwykle sa tandetnej jakosci, ze juz nie wspomne o malowaniu ich - istny koszmar.

Dzieki za linka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyslalem, ze dam jeszcze jedna fotke...

 

_IGP3386_zpsbd944512.jpg

 

 

Mam takie pytanie co do jakosci zdjec - zdjecia robione przeze mnie sa perfekcyjnie ostre, jezeli daje je na hosta, pozostaja ostre, jednak po przeslaniu je na forum sa rozmazane i w ogole do bani. Ktos moze wie dlaczego sie tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 x 600, i na hoscie i innych forach jest ok, tylko na modelwork sa takie rozmazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są całkiem ostre, tylko trochę małe. Mógłbyś wykorzystac regulaminowy wymiar 1000 pixeli i dawać troszkę większe.

A jeśli chodzi o model to super piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale same mi sie laduja takiej wielkosci na tym forum, mozna to jakos zmienic w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Jeśli chodzi o volvo to jest mega, gratuluje takiego efektu Ale mam małe pytanie, czym malujesz felgi, że wyglądają jak aluminiowe?

 

Witaj, felgi to toczone, polerowane aluminium .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.