Skocz do zawartości

Nowa seria AJ-Pres: Detail & Colour 1: MiG-21UM Tiger in PAF


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

No to będą mieli uciechę wszyscy miłośnicy polskich malowań MiG-21UM. Pojawi się nowa seria AJ-Press,pierwszy numer z kalkami dla trzech podstawowych skali. Dużo zdjęć i kolorowych plansz. Brawo AJ-Press!

Można podglądnąć m.in. kalki na aeroscale.com

 

eg0k.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przeprosiny należą się AJ-Press, bo to oni wydadzą tę pozycję, przepraszam też KAGERO - mea culpa, mea maxima culpa!. Niestety oprócz WKRÓTCE nic nie jest wiadome co do daty wydania, pewnie po wakacjach, ale to tylko moje domysły.

4ag5.jpg

mz9t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Chcialbym poinformowac ze nastapila pomylka. Wydawca ksiazki jest HUSSAR PRODUCTIONS / AIRCONNECTION

Limitowana ilosc ksiazek jest juz dostepna w Polsce przez firme AJ-PRESS po wyczerpaniu tylko od AirConnection.

 

Michal Szapowalow

www.airconnection.on.ca

www.hussarproductions.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rozglądałem się w Radomiu (zawsze jest tam dużo stoisk z publikacjami i kupiłem dwie książki lotnicze), ale jakoś ją przeoczyłem. I tak nie kupiłbym jej za te pieniądze. UM jaki chodzi mi po głowie miał rosyjskie napisy eksploatacyjne, reszta tym bardziej nie jest mi potrzebna. Podobno zdecydowana większość zdjęć pokazuje tylko maszyny tygrysie, więc się obędzie.

Czekam na PFM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rozglądałem się w Radomiu (zawsze jest tam dużo stoisk z publikacjami i kupiłem dwie książki lotnicze), ale jakoś ją przeoczyłem. I tak nie kupiłbym jej za te pieniądze. UM jaki chodzi mi po głowie miał rosyjskie napisy eksploatacyjne, reszta tym bardziej nie jest mi potrzebna. Podobno zdecydowana większość zdjęć pokazuje tylko maszyny tygrysie, więc się obędzie.

Czekam na PFM

 

Myślę tak samo. Książeczka ciekawa, ale cena i dość wąska "kategoria" kalek troszkę mnie odrzuca.

 

 

[...]

Czekam na PFM

 

Ja też - może uda mi się wyrwać do Pragi na EDAY i nabyć jednego... bądź trzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak sam tytul wskazuje ksiazka jest o tygrysich szparkach. Znajdziecie tam kalkomanie do wszystkich 5 tygrysich wersji we wszystkich popularnych skalach, czyli 1/32, 1/48 oraz 1/72, sa takze kalkomanie do szaro-szarego UM-a z Laska. Kazdy samolot jest przedstawiony na kolorowych zdjeciach z praktycznie kazdej strony. Oprocz "tygrysow" na zdjeciach sa takze inne UM-y w pieknym srebrnym kolorze z nietypowymi oznaczeniami, jak np. "Patrycja". Co do ceny jest ona adekwatna do zawartosci i wlozonej pracy i przeznaczona glownie dla odbiorcy na rynku polnocno-amerykanskim. Poniewaz publikacja zostala wydrukowana w drukarni w Polsce, dlatego tez zdecydowalismy sie zostawic limitowana ilosc nakladu na krajowym rynku. Gdzie ksiazke mozna dostac jest wyraznie napisane kilka wiadomosci wyzej.

 

Pozdrowienia

 

Michal Szapowalow

www.airconnection.on.ca

www.hussarproductions.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę tak samo. Książeczka ciekawa, ale cena i dość wąska "kategoria" kalek troszkę mnie odrzuca.

 

 

a jednak Naprawdę warto dla samych zdjęć

 

Tak, zmieniłem zdanie - mam tylko nadzieję, że ktoś wyda w przyszłości UM-kę w 1:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie obrażą...

 

Publikacja MIG21 Tiger: 35usd --> 110 PLN

koszta wysylki: pobranie 12,50, pobranie-priorytet 15,50, przelew: 9,50,

przelew-prio. 11.00

 

Drożej niż w Radomiu, ale to jedyna okazja... Taniej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdyby ktoś ze szcżęśliwych posiadaczy tej "taniej" pozycji chciał obniżyć swoje koszty zakupu (np. tylko z powodu zdjęć i plansz), a jednocześnie nie potrzebuje kalek w skali 1/72, to chętnie odkupię te kalki. Ja już swojego tygryska mam od kilku lat (był prezentowany na modelwork.pl), ale może w przyszłości skuszę się na jeszcze jednego, szczególnie jeśli wyjdzie z RV Aircraft. Proszę o ew. propozycje na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.