Jump to content
elefantes

Chevrolet 15-cwt 1:35 Italeri

Recommended Posts

Jedyny mój produkt tegorocznych wakacji: 15-cetnarowa ciężarówka Chevrolet z Italeri.

Nie ukrywam, że głównym powodem zakupu tego modelu była jego cena, ale teraz, gdy modelik powędrował na półkę mogę z całą świadomością polecić ten model. Spasowalność elementów bardzo dobra, kilka opcji kalkomanii w pudełku, plandeka w przypadku wersji kanadyjskiej, no i właściwie dodatkowy model w postaci armaty przeciwlotniczej Breda 20/65...

Ja zdecydowałem się na wersję brytyjską, ale wykonanie to raczej moje własne "widzimisię". Malowanie pędzelkiem farbką Humbrol 250 plus śladowe ilości 33 oraz 26. Ślady użytkowania naniesione za pomocą plakatówek Aster plus suchy pędzel. Całość utwardzona lakierem bezbarwnym Revella nr 2 i to właściwie tyle w tym temacie:)

225c00c172443f4cmed.jpg

ee5a5d7e0c71ef2fmed.jpg

aa7407413f217788med.jpg

c148d6ddc7f0df79med.jpg

ff675eecbcfe89f4med.jpg

9bcd3fcf99e36681med.jpg

dad08f981df88128med.jpg

539c63dd8dc73bdfmed.jpg

b8749cc244ad99f8med.jpg

fd05d5e5f8ff93a8med.jpg

Więcej fotek na: http://www.fotosik.pl/u/elefantes/album/1497903

pozdr.

Całkiem nieźle, tylko rzuca się w oczy nie starty wash, wygląda to średnio, a nawet nieestetycznie, ale ogólnie nieźle wygląda

Jak dla mnie Świetny model, a niestarty wash wygląda fajnie, jak zacieki jakieś itp. Mnie się podoba. świetny modelik.

Jak dla mnie to wash jednak ciutkę za mocny, a reszta mi się podoba.

Bardzo udany i fajny model. Wash, kwestia gustu. Dla mnie trochę za mocny za to opony za jednostajne. Ale ogólnie odbiór bardzo pozytywny.

Brawa za wybór ciekawego modelu wash odbieram jak przedmówcy, ale to kwestia gustu ;)

bardzo fajnie wyszedł, a ten karabin nie lepiej by wyglądał w wersji holowanej

Za mocny wash.

Popieram.

Ja uważam,że ten wash jest efektem zastosowania pewnej techniki, lansowanej kiedyś przez np Artura Wałachowskiego ,tj calutki model w breii , a potem wycieramy. Przy opanowaniu tej metody , która poprzedzała wszelkie modulacje i cieniowania , efekty też były ciekawe. Taki wczesny Verlinden. Kwestja gustu.

Ja uważam,że ten wash jest efektem zastosowania pewnej techniki, lansowanej kiedyś przez np Artura Wałachowskiego ,tj calutki model w breii , a potem wycieramy. Przy opanowaniu tej metody , która poprzedzała wszelkie modulacje i cieniowania , efekty też były ciekawe. Taki wczesny Verlinden. Kwestja gustu.

Gdzie można znaleźć modele Verlindena?