Skocz do zawartości

Szybki pancernik typu Kongo 1/700, potrzebna pomoc...


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam do was takie pytanko:

Interesuje mnie model któregoś z japońskich szybkich pancerników typu Kongo, skala 1/700. Którego wydawcę byście polecali? Chodzi mi po głowie Hasegawa, ale zerknąłem jak wygląda nowy Yamashiro od Fujimi i odpadłem Pytanie tylko, czy Fujimi robi te blaszaki?

Tylko mała prośba, proszę o propozycje modeli, do których są dostępne na naszym rynku blaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Wiecie, że w tym sklepie SAL jest nierejestrowany, czyli idzie jak zwykły list i jak zginie, to doopa?

 

Możliwe,że tak ale sklep oceniam pozytywnie.Szybko sprawnie i tanio.

Potwierdzam - nigdy nie miałem dooopy a szło najczęściej SAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też spóbowac tu:

1. www.hobbyeasy.com

2. www.hlj.com

na pierszym mają dobre ceny na chińskie blaszki. drugi ma tańsze modele japońskich producentów

na hobbyeasy zdarzyło się że przyjechał do mnie niekompletny zestaw blaszek do Aoby. Po jednym mailu i 4 tygodniach czekania dojechała brakująca blaszka bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że narady biura konstrukcyjnego wciąż trwają, a ober-inżynier nie ma do końca przekonania, czy ufać mikrusom z kraju kwitnącej wiśni, zwraca się również w kierunku kuzyna cesarza Wilhelma Moglibyście podpowiedzieć, z jakiej firmy warto kupować Hoodzinkę w królewskiej skali? Wersja preferowana każda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że narady biura konstrukcyjnego wciąż trwają, a ober-inżynier nie ma do końca przekonania, czy ufać mikrusom z kraju kwitnącej wiśni, zwraca się również w kierunku kuzyna cesarza Wilhelma Moglibyście podpowiedzieć, z jakiej firmy warto kupować Hoodzinkę w królewskiej skali? Wersja preferowana każda

 

Hoodzinka z Trumpka jest kiepska ...kupa szpachli nerwów itp.Chyba Hudzinka z Tamki pozostaje......

a może zamiast oklepanej Hoodzinki jakiś Repulski ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz reklama. Rodney/Nelson i pancerniki typu Prince of Wales były bardzo ładnie przez Tamke zrobione. Bardzo delikatny detal. Słowem świetny stosunek ceny do jakości. Kiedyś chciałem zrobić,to sobie kupiłem i blaszki też ale przerzuciłem się w kierunku japońskim. Zatem robię małą kampanie reklamową, ale szczerze powiedziawszy to jakość tych modeli w porównaniu do tego jak Tamka robiła Japońskie krążowniki, to niebo i ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, post pod postem

Nieważne. Takie pytanko, znalazłem dwa pokłady do PoW.

Flyhawk: http://www.hlj.com/product/flmw70008/Nav,

WEM: https://www.whiteensignmodels.com/p/Artwox+1700+HMS+Prince+of+Wales+Wood+Deck+Tamiya+31615+AW20063/14873/#.UmEsY1PUj6s

Którą firmę moglibyście polecić? Flyhawk jest niby tańszy i ma jakąś małą blaszkę, pytanie jak by wyszło z dostawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wstępnie policzyli ponad 2000 jenów za przesyłkę

Kilka pytań:

1. Co to jest SAL (idzie od 8 do 16 dni roboczych)

2. Co to jest EMS (idzie od 2 do 4 dni roboczych)

3. FedEx - to wiem co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.