Skocz do zawartości

su-27 1/48


jarex15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko nie wurzucaj modelu czasem. Podwozie pewnie znajdzie sie w najmniej odpowiednim momencie. Albo zacznij szukac czegos innego, to pewnie samo Ci wpadnie w rece. Acha, sprawdz na biurku... Kiedys szukalem czegos pol dnia po calym domu, po czym siadlem wk.....ny przed kompem i sie okazalo, ze drobiazg lezal centralnie na biurku, wsrod innych czesci...

 

A tak na serio... Szkoda... Moze uda Ci sie skad wycyganic takie podwozie? Moze ktos ma troche zlomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta idą, zbliża się generalne sprzątanie. Znajdziesz.

A jeśli nie, to potraktuj to jako lekcję. Nie w sensie "jestem nieuważny, mam za swoje", ale: "spróbuję wykonać jakiś substytut (nie mylić z marnym zamiennikiem), zdobędę nowe modelarskie umiejętności"

Szkoda modelu, tym bardziej, że całkiem sympatycznie się zapowiadał.

Powodzenia Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie świętą rację z tym dorobieniem, pokusiłbym się o to gdyby nie fakt że mieszkam w wynajętej kawalerce a cały sprzęt( a'la dremel i reszta róznych rzeczy) jest w Szczecinie skąd pochodzę, będę próbował, a jak się nieuda to kupię marną podróbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarex15 ale masz fajna nażyczoną co przynosi Ci żywiczne nochale do Su-27. Moja była żona jakoś nie przejawiała zachwytu samolotami i samolocikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do domu, zjadlem obiad i tak sobie pomyślałem że będę sklejał dalej otworzyłem pudełko a tu suprise(niespodzianka)

e713808ebab6b60b.jpg

 

zagubiona część przykleiła się do pudełka na plastelinę

uff

Rękę bym dał sobie obciąć że tam tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

....ja o rakietach pisałem..... nie patrz na to co nie z tematu. Może zamiast podwieszać rakiety pomyśl o zrobieniu szyn na wyrzutniach też fajny efekt.

Przepraszam, ale co to są szyny na wyrzutniach? Czy można poprosić o jakąś fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to są szyny na wyrzutniach

Szyna lub prowadnica tu na F-16I SUFA, ale generalnie chodzi mi o ten element na którym mocowana jest rakieta i po którym zsuwa sie z wyrzutni podczas odpalania.

F-16I_49.jpg

a tu masz błąd !!! Wnęka podwozia powinna być wycięta ten płaski element w zagłębieniu gondoli silnika (fotka niżej)

5b5ade7b09d7b8ba.jpg

fd267b9a08cb8e59med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Oczywiście nie mogłem czegoś nie zepsuć.

Ale jak to wcześniej pisaliście wszystko żeby się czegoś nauczyć.

Trochę mi sie kalka porwała w trakcie dotykania pomimo położenia sido, myślałem, że się

11027ccc042604ad.jpg

c55ce8a27d4ae0e9.jpg

Jakoś się udało dzięki innemu malowaniu na tym samym arkusiku kalek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.