Skocz do zawartości

su-27 1/48


jarex15

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo waszych wspaniałych rad po wielu próbach staneło na tym

c91bd5cbcf7ffb28.jpg

1d9146d3e1196511.jpg

W weekend postaram się zorganizować poxipol i wracam do punktu wyjścia,ale tym razem zamiast srebrnej farbki jest filja alu, może tym razem się uda.

Niedługo jadę po kompresor do aero więc zacznę dłubać kokpit

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Też niedługo będe sklejał su-27 tyle że wersje morską czyli seaflanker,tą z dodatkowymi skrzydełkami z przodu.Model jest w skali 1:72 z tamiyii. W każdym razie życze ci powodzenia w pracach przy twoim. Mógłbyś pokazać jak będzie wyglądać ten malezyjski kamuflaż bo jestem ciekaw?Ja swojego flankera będe robił w standardowym radzieckim malowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak to academy ile dałem nie pamiętam ale tak gdzieś ok 150 + kokpit aires który według mnie jest fatalnie spasowany , trzeba nieźle się nagimnastykować

W sumie warto bo wszystko jest super odlane. wolno mi idzie bo nie mam czssu ale może w tym tygodniu się ruszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

academy ile dałem nie pamiętam ale tak gdzieś ok 150

Strasznie drogo... w sklepach jest po niecałą stówę.

kokpit aires który według mnie jest fatalnie spasowany , trzeba nieźle się nagimnastykować

Przymierzałem właśnie kokpit Airesa "na sucho" w swoim Su-27 i pasuje bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może spitoliłem malwanie ale np.

http://www.afwing.com/images/su27/Su-27_IP.jpg

wydaje się szary ale czy napewno?

Mam Top Shots Kagero i w sumie jest właśnie taki blue green z szarym

sam nie wiem. Już zrobione i wklejone przy następnym będzie lepiej

A' propos

Mogli by to gdieś opisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może spitoliłem malwanie ale np.

http://www.afwing.com/images/su27/Su-27_IP.jpg

wydaje się szary ale czy napewno?

- eee te kolory na Twojej fotce sa mocno przeklamane. Ktos nawalil tam niebieskiego ze w oczy szczypie. To powinno wygladac jakos tak:

1213800b9f22cb05.jpg

 

Moim zdaniem kolory w Twojej kabince sa ok - tzn. odcien mi pasuje do mojego wyobrazenia koloru w kabinie Su-27.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w czasach ZSRR "u Gagarina" w Komsomolsku nad Amurem stosowano ten sam odcien farby co w Irkucku, ze juz o roznych prototypach i egz. doswiadczalnych z ul. Polikarpowa nie wspominajac... Jak sie doda jeszcze te wszystkie lata... i serie.

 

Temat z rodzaju tych na jakie mozna dyskutowac dlugo i namietnie. Inne tego rodzaju: czy na Marsie bylo/jest zycie, lub czy Lee Harvey Oswald dzialal sam.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.