Skocz do zawartości

Zapowiedzi/Nowości - First To Fight (kolekcja Wrzesień 1939)


Botan

Rekomendowane odpowiedzi

A tam niemieckie. Cieszą polskie, jeszcze Boforsy 40 mm w dwóch odmianach poproszę, może moździerz 220 mm wz 1932, a przynajmniej lufa na platformie transportowej, a na deser drezyna pancerna Tatra. W końcu zbliża się Mikołaj i Gwiazdka, więc piszę list do Świętego Mikołaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebije ,sprężyny osobno do podwozia są wklejane .

Widziałem dzisiaj Pz.I i ... jestem w szoku. Najlepszy model Pz.I w 1/72 z plastiku na rynku. Nie ma jednak co wieszać psów na Italerkę, bo to różnica prawie dwóch dekady w wykonaniu (chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj Pz.I i ... jestem w szoku. Najlepszy model Pz.I w 1/72 z plastiku na rynku. Nie ma jednak co wieszać psów na Italerkę, bo to różnica prawie dwóch dekady w wykonaniu (chyba).

I pomieszałeś dwie wersje Pz I ta z Italeri jest ausf B, a ta z Września 39 jest ausf A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak porównujesz dwa modele które dzieli 25 lat, to brawo. Porównaj do wypustu Pz I ausf A z Atack Hobby, będzie trafniej Uprzednio jakiś czas temu chyba w tym temacie, jeszcze przed ukazaniem się pierwszych zdjęć TKS-a broniłeś prawie jak lew wypustu RPM-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównać zawsze można, tylko po co porównywać model opracowany ćwierć wieku temu z najnowszym projektem, wykonanym z pomocą najnowszych technik. Jak wychodził model Italeri. Wtedy jeszcze Esci/Polisti był jedynym na rynku. Jaka wtedy musiała być euforia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z ciekawości, miło zachęcony dokupiłem drugi i dostałem bonusa? W pierwszym modelu części zgadzały się z pokazanym in-boxem, w drugim mam dodatkową rameczkę z jarzmem i karabinem, czyżby wersja podstawowego TKS...

Ja tez mam bonusa z k-em, tyle ze to TK-3 !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam bonusa z k-em, tyle ze to TK-3 !!!!!

Sorry za zamieszanie, totalny laik ze mnie w broni pancernej... kupiłem 2 szt. różniły się od siebie, to pomyślałem że to już 30 nr z kolekcji kupiłem z podstawowym TKS'em. Nawiasem jak dla mnie najlepsza seria kolekcjonerska się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images?q=tbn:ANd9GcSRs4zOODSAP8o0x3O-qcfRzmKNF94n2GTbcGulD_-h8WSFYenuXQ

W sprzedaży jest już nr. 1 serii Wrzesień 1939, do zeszytu dołączony jest model tankietki TSK z działkiem 20mm.

 

131f5dfee5b86810eb291c06128b398f.jpg

 

Wkrótce, w z numerem drugim ukaże się model Pz. I Ausf. A.

 

Wrzesien39pzkpfw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie tylko takie, czy będzie dużo roboty z przerabianiem gąsienic?

A co chcesz go pozbawić oryginalnych gąsek, i założyć inne. No powiem że zabawę miał byś fajną. Gdyby się postarać wyszedł by fajny model. Jakby jeszcze pokusić się o zrobienie od podstaw tłumików i z delikatnej siateczki zrobić osłony wyszedł by naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba fiRst?

Poprawione, zadowolony?

Mam wrażenie tylko takie, czy będzie dużo roboty z przerabianiem gąsienic?

A co chcesz go pozbawić oryginalnych gąsek, i założyć inne. No powiem że zabawę miał byś fajną. Gdyby się postarać wyszedł by fajny model. Jakby jeszcze pokusić się o zrobienie od podstaw tłumików i z delikatnej siateczki zrobić osłony wyszedł by naprawdę super.

A po kiego grzyba bawić się w zmianę gąsek, na tego typu modelu? Przerost formy nad treścią, to już lepiej zakupić te które są i są bardzo dobre, mowa o Modell Transie, powinny pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.