Skocz do zawartości

Zapowiedzi/Nowości - First To Fight (kolekcja Wrzesień 1939)


Botan

Rekomendowane odpowiedzi

W nr. 5, na dole ostatniej strony gazetki, znajduje się informacja, że nie jest wykluczone, że w nr. 6 będzie model Kfz.13, za miast niego może być dołączony model Pz.I Ausf.B. :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam, że widziałem modele Kfz.13 i Wz.34 i ... szczęka opada

Nie są to już takie małe zestawiki jakie ukazały się do chwili obecnej, ale prawdziwy zestaw modelarski. Oddzielnie jest karoseria, podwozie i układ jezdny, elementy wnętrza samochodu itd. Kfz.13 w wersji podstawowej będzie zawierał 22 części, a w wersji łącznościowej 27 części. Wrotki (czytaj Wz.34) będą wydane w dwóch wersjach (jak zapewne już wiecie z katalogu), Wz.34 z wcięciami (dwa wizjery) i w wersji Wz.34-II (jeden wizjer kierowcy) będą składały się z 21 lub 22 części. Modele wykonane są rewelacyjnie (czyt. na Światowym poziomie). Acha, karoserie umożliwiają wykonanie modeli z wnętrzem, tylne drzwi są oddzielnie.

Chyba każdy będzie mile zaskoczony i

 

1779900_742343342450385_688569634_n.jpg

 

PS. Kfz.13 czyli nr.6 zaliczy poślizg, najprawdopodobniej w sprzedaży pojawi się dopiero 18 lub 19 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jej nie ma, robi się. Adam z FTF powiedział, że byli poprawiani.

a kim jast w FTF rzeczony Adam ( jak się na kogoś powołujemy, to warto takie info podać , nie każdy jest tak "oblatany" w światku modelarskim ja Ty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat samochodu pancernego wz 34 czytałem od kolegi Skala 72 dwie różniące się diametralnie opinie w jednej że jest strasznie skopany i w ogóle dno. W drugiej sam cud, miód i orzeszki. Także nie ma się co unosić. Najlepszą wiadomością jest to że pierwszy ukaże się z następnym numerem. I wtedy sami ocenimy jak to z nim jest. Myślę jednak że nie będzie źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat samochodu pancernego wz 34 czytałem od kolegi Skala 72 dwie różniące się diametralnie opinie w jednej że jest strasznie skopany i w ogóle dno. W drugiej sam cud, miód i orzeszki. Także nie ma się co unosić. Najlepszą wiadomością jest to że pierwszy ukaże się z następnym numerem. I wtedy sami ocenimy jak to z nim jest. Myślę jednak że nie będzie źle

Model został poprawiony i prezentuje się bardzo dobrze. A tak btw. to rozmowa była w "cztery oczy", a ty zachowujesz się jak stara baba z bazaru. Na priwa jesteś do rany przyłóż, a na forum widać inną osobę, jak byś był Smigolem (???).

w necie są znalazłem zdjęcia figurek ponoć z FTF, nie wiem czy poprawionych czy nie , ale to co widać i tak jest lepsze od HATa.

A możesz podać linka, lub zamieścić zdjęcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Kfz.13 czyli nr.6 zaliczy poślizg, najprawdopodobniej w sprzedaży pojawi się dopiero 18 lub 19 lutego.

 

no właśnie od trzech dni szukam i nic ,teraz wiem ,że poczekam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy z HATa to jedno z największych nieporozumień - gumisie gumowaci :( mogę Ci ich Adamie za darmo oddać...

http://www.plasticsoldierreview.com/Review.aspx?id=827

Piękne figurynki, a te hełmy, moim faworytem jest pierwsza figurka z prawej na górze!! Rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku jest pierwsza recenzja i zdjęcia modelu KFZ.13 z First To Fight, który ukaże się w środę lub czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli oba wz 34 będą wydane na tym poziomie to w ciemno biorę oba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale..:

 

Seria "Wrzesień 1939" - Zapowiedzi First To Fight.

 

Przewidziana lista modeli jakie mają ukazać się do końca 2014 r.:

 

- samochód ciężarowy Fiat 621

- Kfz. 14

- HQ Piechota polska

- HQ Piechota niemiecka

- Bofors wz.36

- Pak 36

- Kawaleria polska

 

W katalogu znajduje się również informacja, że seria przewiduje ukazanie się 79. numerów serii.

 

Źródło: oficjalny katalog FtF na 2014 rok.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- samochód ciężarowy Fiat 612

ciekawostka...

znam samochód cięzarowy Polski Fiat 621, znam samochód ciężarowy Fiat 614...

ale o samochodzie ciężarowym Fiat 612 nie słyszałem...

 

Na pewno dobrze przepisałeś z tego katalogu?

I nie poznasz, za to poznałeś tzw. czeski błąd. Oczywiście , że to Polski Fiat 621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu (bo trzeba uważać na zboczenia). Ciekaw jestem modelu Wz.29 (bo pewnie się ukaże!?) i modelu Wz.28. Było by wspaniale, gdyby ukazał się ten drugi, bo za pewniaka można uznać Wz.29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.