Skocz do zawartości

VOLVO FH12


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A może to jest silnik a'la tuning

No i po co to napisałeś? Tylko żeby mieć jednego posta więcej?! Jak czytam twoje niektore wypowiedzi to widze że twoje posty idą tylko na sztuki...

Bocian zeszlifuj to. Przecież jeszcze spokojnie możesz to zrobić.

Pewnie ci sie już nie chce? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Post pod postem ale nikt nie napisał :/

 

No to zapodam parę fotek, ale ostrzegam NIE PATRZCIE!!

 

52313ed461a7222fm.jpg 14775c3b9e025044m.jpg c7843555cae170f7m.jpg d1544273c7459a13m.jpg

 

 

Wiem, popsułem całą resztę (i tak nie była dobra) nie przerabiałem ponieważ nie czuje się na siłach ;)

 

A tak poza tym to może byc??

 

 

/PS Zamieżam dac taki kolor do wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale coś lewa strona kabiny (ostatnie zdjęcie) coś mi się nie podoba między dachem bokiem kabiny tam taki prześwit jest i będziesz jeszcze robił to czy co bo słabe zdjęcie.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny update:

 

97700093am5.th.jpg

42989925jh0.th.jpg

54162101qm3.th.jpg

64990854fr4.th.jpg

 

Łączenia boków z kabiną zostały poprawione, moim zdaniem lewy bok wygląda bardzo dobrze a lewy dobrze, wiem że fotki trochę nie wyrażne ale wiadomo jaka pogoda jest po szkole. --> Oceńcie sami.

 

 

Mam takie pytanie: Czy dawać podkład jeszcze raz ?? czy od razu jechać właściwą farbą ??

 

Czekam na wasze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popatrz na fotki ja właśnie niewiem bo na częsci modelu farba właściwa już jest nałożona, a nakładać podkład i wszystko od nowa ??

 

Na fotkach nic nie widać. Powiedz czym się różni lewy bok od lewego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny Update:

 

Rama pomalowana, ale jeszcze jedną warstwę położę: 18 godzin i jeszcze nie wyschło :/

 

974137084b9c9aa8m.jpg c1db9f5b9f1e5334m.jpg a5e7ac2b1c5a0e00m.jpg 468ed9bda286ca94m.jpg 3d3f1fe6cbe164f7m.jpg b4c6f89be71d6ee4m.jpg

 

 

Z koloru aluminium jestem bardzo zadowolony, lakier na ramie ma trochę za duży połysk, ale może jak wyschnie to się zmieni.

 

Wiem że na ramie jest trochę zacieków i nierówności ale lakier wogule nie chciał łapać podłoża.

 

Czekam na wasze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po długiej przerwie wracam do budowy:

 

Nowa kabina jest :happy0159: zobaczymy co będzie pomalowaniu, a teraz zadam wam parę pytań zwłaszcza tym co składali volvo:

 

Czy ten ostatni element mocowania owiewki ma być inny niż pozostałe bo on ma kąt prosty a inne rozwarty ??

a0dc9c5df4f82430.jpg

 

Tak samo jak przy starej, nie jest idealnie prosta a moim zdaniem sklejona jest naprawdę równo:

07f747f72cc0414c.jpg

 

I tu podobnie po lewej wystaje 0.5cm a po prawej już trochę więcej:

c749586720dc61c5.jpg

 

Rzut ogólny:

1a83abfd22441d60.jpg

 

I tak samo linie od drzwi nie zgrywają się z liniami dachu, a przy starej kabinie myślałem ze ja coś za bardzo przy szlifowałem.

 

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.