Jump to content

T-34 1:100


czak45
 Share

Recommended Posts

Mi się bardzo podoba misterność zdrapek białej farby. Dałaby rade nawet w 35. A to setka. W dodatku na powiększeniach model wygląda bardzo dobrze. Co budzi szacunek.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze to ogromnie ise cieszę że zobaczyłem twoją galerię. Bardzo. Mam nadzieję, że nie będzie to tylko tak przy okazji i będziesz nas raczył kolejnymi projektami - byłoby super.

Co do modelu to jest bardzo dobrze zrobiony poza jednym ale..., ale to za chwilę. Na zdjęciach całości to bym powiedział że to 1/72 a nawet i mniej. Świetny kolor - co to za farba?

 

A teraz pora na ale. Nie widzi mi się (ale to moje widzi mi się) białe kamo które wyglada jak potraktowane szczotką drucianę. Gdybyś mu zrobił jakiś wash z białego po całości i coś jakby spływające białe kamo byłoby z mojego punktu wyśmienicie. Ale to kwestia gustu i żadnym razie nie umniejsza talentowi który niezaprzeczalnie posiadasz.

Link to comment
Share on other sites

No! Myślałem, że już Ciebie nie zobaczę na forum. A tu come back i to w skali paznokciowej. Świetnie Tobie wyszedł. Może walniesz jakąś fotkę porównawczą z zapałką?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.