Skocz do zawartości

Mi 17 PKW, 1:72 Zvezda


Kris89

Rekomendowane odpowiedzi

Mil Mi-17 Hip-H, 1:72 Zvezda + Big Ed do Mi-8

8e94d7ab662c9648m.jpg

 

Chcę sklecić model polskiego Mil Mi-17 MTV-1 Hip o numerze bocznym 6107

edb8fe4079be225662937fb4b7513702.jpg

 

Czy posiada ktoś może fotki wnętrza? Będę wdzięczny za każdą pomoc, jest to moje pierwsze śmigło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat zacny :-). Coś się powinno znaleźć w tym temacie, miałem tą przyjemność spędzić kilka godzin na pokładzie tej właśnie maszyny.

Jedno co bym zasugerował, to zmianę modelu jako bazy na Hobby Bossa. Efekt końcowy będzie zdecydowanie lepszy.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ten dostałem od przyjaciela. Zaczęte ma wnętrze co jakimś wielkim problemem nie jest. Raczej zostanie jako baza Zvezda. Cinekf1 zazdroszczę tych paru godzin w śmigle :-) jesteś może w posiadaniu fotek wnętrza przedziału desantowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie przechwalać się tylko fotki proszę wrzucać :-)

http://www.mojehobby.pl/products/Mi-8MT-Mi-17-Hip-H.html ten zestaw polecacie koledzy? W sumie cena nie odstrasza i ma w zestawie dopancerzenie. Nie trzeba w hb coś zmieniać, przerabiać?

 

Pepsi_Adam dzięki za fotki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam przechwalanie

Zestaw HB ma opancerzenie ale na Bumarach to zupełnie co innego

Co cza przerabiać

Usunąć DISS-a na belce ogonowej, dołożyć opancerzenie zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, nowe antenki ZSŁ, ILS, VOR/TAC, schodek i poręcz przy drzwiach, guma na drzwiach i lewym zbiorniku paliwa, uchwyt do liny desantowej nad drzwiami, belki ASO, antywibrator na WN, nowa migałka na belce, uwaga na golenie podwozia głównego i ewentualnie EWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przesądzone, po wypłacie zakupuje HB Zvezda pójdzie w oryginale tak jak jest bez blach. Na razie szukam fotek wnętrza tej wersji latadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...bardzo dobrze,że kupisz zestaw z HB! ,bo Zvezda niestety się nie popisała-Przód śmigłowca jest nie do przyjęcia,a to właśnie piękne przednie oszklenie,mnie osobiście bierze za serce ...no i wirnik główny-jego odwzorowanie-tu też jest przepaść..zresztą sam się przekonasz-tu napewno będę zaglądał-POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek masz wyżej, co więcej potrzebujesz?

 

W sprawie PKW nic, chodziło mi o wnętrze rosyjskiej wersji takiej jaką zrobiła w oryginale Zvezda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sklecić model polskiego Mil Mi-17 MTV-1 Hip o numerze bocznym 6107

 

Widzę tu małe niedopowiedzenie pomiędzy tym wpisem a tytułem warsztatu. Czy to ma być wersja "uzbrojona" z Afganistanu czy "goła" z kraju (ze zdjęcia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybył nowy model bazowy

b20fb0a2d6563fd4m.jpg

 

Po oględzinach i porównaniu z Zvezdą... nie ma co porównywać. HB jest z dużo wyższej półki. Dzięki koledzy za przekonanie do zamianki bazy na HB

 

Pierwsze prace rozpoczęte:

489bcf68a041a468m.jpg

"Otworzyłem" drzwi do kabiny pilotów. Większe prace ruszą gdy się wykuruję:)

Znalazłem też ciekawe foto:

0ec1a28fd169275dm.jpg

Mógłbym dodać spokojnie takie stanowisko do lin zjazdowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po pewnych przebojach nadszedł czas powrotu do śmiglaka. Fotki przedziału desantowego:

 

d90366e674122d1dm.jpg

53361f1c18ef327dm.jpg

fb821757ef056a52m.jpg

b7c010f54d3537b3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ładne, ale skorzystałbym z pomocy blaszek. A drzwi pomiędzy paką a kabina zrobiłbym od podstaw, bo te są zdecydowanie za grube i pamiętaj o lewym panelu przy drzwiach bocznych, wygląda to tam zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.