Jump to content

Sherman III Dozer "El Mughazi" 1/72

gumowy01
 Share

Recommended Posts

Witam

Chciałbym przedstawić gotowego Shermana III z Dozerem. Budowa była opisana w warsztacie

viewtopic.php?f=87&t=40598 Dodam jeszcze że figurki to Milicast, TQD Casting oraz Cesar. Roślinność to Mini Natur i Polak. Zapraszam do oglądania i komentowania

14i3DSI.jpg?1

tssh7WC.jpg?1

Nn74CzD.jpg?1

rw9LgT8.jpg?1

ZxMZ4Tr.jpg?1

v8K11yN.jpg?1

KnwjGmV.jpg?1

a5HmyhD.jpg?1

lMAj6V0.jpg?1

pANYdZx.jpg?1

Rg8jYIM.jpg?1

s65yoop.jpg?1

flfIGmP.jpg?1

pDKcMzM.jpg?1

tPHDmbc.jpg?1

PNKOisP.jpg?1

FkMifVX.jpg?2

UmnQ8RH.jpg?1

Trochę się pochwalę na tegorocznym Festiwalu modelarskim w Bytomiu zdobyłem tym modelem wyróżnienie

jKPimV7.jpg?1

R E W E L A C Y J N Y ! ! !

Fantastycznie poradziłeś sobie z grilem.

Troszkę odstają figurki, ale w sumie, ja też mam z nimi największy problem...

Skąd masz skrzynkę po pociskach 25pdr? Ja przy Markizie naszukałem się i nigdzie nie znalazłem, w końcu wytrawiłem sobie metodą chałupniczą, skrzynka miała być i jest, ale z efektu średnio jestem zadowolony, twoja jest przyjemna, przydałoby mi się stadko takich skrzyneczek na II korpusowe przyszłe projekty...

Jeszcze raz gratuluje wyróżnienia i bardzo przyjemnie było poznać osobiście.

Dzikuju piknie panowie za dobre słowo. Adamie cała przyjemność po mojej stronie z faktu poznania się osobiście, szkoda jedynie że nie było więcej czasu usiąść i pogadać, ale to jeszcze z pewnością nadrobimy Skrzyneczki z tego co sam wywnioskowałem pochodzą z zestawu MR Models stowage & equipment for Sherman tanks WW2 ja miałem jedynie dwa rodzaje tych właśnie skrzyneczek wzoru brytolskiego. Cały zestaw drogi wychodzi jeżeli się orientuję ok 20 ojro plus przesyłka czyli jak dla mnie za dużo

Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie moich wypocin modelarskich i dobre słowo.

Idąc dalej za ciosem będą dalsze Shermany na chwilę obecną zacząłem projekt z Shermanem III wczesnej wersji z DV i zawieszeniem M3 z walk na pustyni oraz zbieram materiały na temat Shermana III "Pirat" z 4 Pułku Pancernego z walk o Monte Cassino.

Gdyby koledzy mieli jakieś fajne materiały proszę o kontakt