Skocz do zawartości

IJN Yamashiro 1/700 Fujimi


witek@

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł ten czas aby zamieścić galerię.Projekt sporo osób śledziło więc nie będę się tu rozpisywał nad napotkanymi trudnościami. Dla nie wtajemniczonych dodam,że model to najnowsze Fujimi plus chyba wszystkie możliwe dodatki dostępne na rynku w tej skali które można było w tym modelu wykorzystać.

Z modelu jestem zadowolony i wiem już co muszę w następnym wykonać inaczej.Teraz niech obraz się broni sam :

 

02e32ed1.jpg

 

d6b44444.jpg

 

9847e18d.jpg

 

af1715a9.jpg

 

559a0694.jpg

 

6faeb13d.jpg

 

e6a9466f.jpg

 

801b7857.jpg

 

e07b0c02.jpg

 

466ce590.jpg

 

33537d2d.jpg

 

c2033284.jpg

 

43d27498.jpg

 

6b8cc69c.jpg

 

2e629d57.jpg

 

f0adc6a4.jpg

 

6527da60.jpg

 

b1d8efca.jpg

 

a97a8368.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem...

podziwiałem...

gratuluje medalu - zasłużony w pełni!

 

piękny jest ten Yamashiro...

 

No i mam nadzieję na odtajnienie tajnych planów stoczniowych jakąś nową relacją.... Planów zdradzonych dopiero po 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem...

podziwiałem...

gratuluje medalu - zasłużony w pełni!

 

piękny jest ten Yamashiro...

 

No i mam nadzieję na odtajnienie tajnych planów stoczniowych jakąś nową relacją.... Planów zdradzonych dopiero po 4

 

No właśnie nie pamiętam po tych torturach swoich zeznań

....a taak serio...to tak jak zapowiedziałem ;-) Już w krótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i moje gratulacje również

 

We Wrocławiu zobaczymy go ?

 

Oględziny były już w Bytomiu Coś widzę,że do Wrocka też będę musiał te moje wypociny zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie się prezentuje. Tylko przy takim poziomie modelu podstawka i dżonka troszku odstają poziomem. Może y chociaż tę dżonę dopieścić.

 

Dopieścić czyli co ? jak ?

Podstawka niestety kombinowana na szybko w zastępstwie zamówionej która nie dotarła na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie się prezentuje. Tylko przy takim poziomie modelu podstawka i dżonka troszku odstają poziomem. Może y chociaż tę dżonę dopieścić.

 

Dopieścić czyli co ? jak ?

Podstawka niestety kombinowana na szybko w zastępstwie zamówionej która nie dotarła na czas.

 

 

No wiesz, jakieś sznurki do żagielków, może cosik na pokładzie, jakiegoś chłopka, żeby taka zdalnie sterowana nie była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie się prezentuje. Tylko przy takim poziomie modelu podstawka i dżonka troszku odstają poziomem. Może y chociaż tę dżonę dopieścić.

 

Dopieścić czyli co ? jak ?

 

Podstawce obmalował bym brzegi na czarno, a dżonce wycieniował bardziej żagiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie się prezentuje. Tylko przy takim poziomie modelu podstawka i dżonka troszku odstają poziomem. Może y chociaż tę dżonę dopieścić.

 

Dopieścić czyli co ? jak ?

 

Podstawce obmalował bym brzegi na czarno, a dżonce wycieniował bardziej żagiel.

 

Podstawka będzie w ciemnym brązie,nie gryzie się z innymi na półce

Dżonka jest wycieniowana wystarczająco.Nie wszystko musi ociekać syfem ;-) Dżonka z premedytacją dla kontrastu wygląda przy Yamashiro niczym tukan....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witku, moje gratulacje. Milo bylo Ciebie poznac w Bytomiu i zamienic kilka slow Przepiekny model japonskiego pancernika. Bede sledzil Twoja kolejna relacje. Życzę nastepnego super modelu.

Pozdrawiam

Agillus68

 

Dzięki za uznanie.Ciebie także było miło poznać.Do zobaczenia następnym razem i w następnej relacji.

 

A tak na marginesie...blacman dobrze prawi..żądamy galerii dla Washingtona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo pomalować ładnie japoński okręt. Jednolity ciemny kolor utrudnia uwydatnienie szczegółów i często w dobrze sklejonych i zdetalowanych modelach wszystko zlewa się w ciemną masę. Tobie udało się tego uniknąć. Podoba mi się, nawet bardzo aż zdjąłem do oglądania swojego Fuso z szafy

 

A podstawka...z niektórych zdjęć odnoszę wrażenie, że model nad nią lewituje nie dotykając wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo pomalować ładnie japoński okręt. Jednolity ciemny kolor utrudnia uwydatnienie szczegółów i często w dobrze sklejonych i zdetalowanych modelach wszystko zlewa się w ciemną masę. Tobie udało się tego uniknąć. Podoba mi się, nawet bardzo aż zdjąłem do oglądania swojego Fuso z szafy

 

A podstawka...z niektórych zdjęć odnoszę wrażenie, że model nad nią lewituje nie dotykając wody.

 

Z podstawką to złudzenie zwłaszcza,że wpuściłem w jedno miejsce strzykawką still water-a ...Ciekawe,że na żywo w zasadzie prezentuje się lepiej niż na zdjęciach.....Owszem to lepsze wyjście niż by miało być na odwrót ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żądamy galerii dla Washingtona

Dokładnie też chętnie bym zobaczył

Witku wiadomo kto wykonał Arizonę i Repulse, fajnie się prezentują na fotkach z Bytomia.

 

Pozdrawiam

 

Co do Arizony z Bytomia to wykonał ją jakiś "cichociemny" Nie widzieliśmy kto przyniósł i nie widzieliśmy o zgrozo stojąc przy stołach kto Arizonę spakował....Repulsa nie było ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja Witku, szczere gratulację, na zbliżeniach wydaję się jak w skali 1/350

Szkoda że nie mogłem zobaczyć to cudo w Bytomiu.

 

Pozdrawiam.

 

Będzie we Wrocku do zobaczenia więc nic straconego.......a jak bywasz w Krainie podziemnych pomarańczy to zapraszam na kawkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Arizony z Bytomia to wykonał ją jakiś "cichociemny" Nie widzieliśmy kto przyniósł i nie widzieliśmy o zgrozo stojąc przy stołach kto Arizonę spakował....Repulsa nie było ;-)

Dzięki za info. Repulse jest na fotkach które udostępnił mi kolega ganjavir, dlatego pytałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.