Skocz do zawartości

Moje T-34


Adam 40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolekcja może i ładna, tylko po zrobieniu ponad 30 modeli, można się chociaż nauczyć porządnie kłaść kalki. A u ciebie na większości modeli się niestety świecą się. A oznaczenie teciaka z numerem bocznym na wieży "204" jest chyba w ogóle z kosmosu wzięte. I jak dla mnie te pojazdy są za czyste.

 

Pozdrawiam I.Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja może i ładna, tylko po zrobieniu ponad 30 modeli, można się chociaż nauczyć porządnie kłaść kalki. A u ciebie na większości modeli się niestety świecą się. A oznaczenie teciaka z numerem bocznym na wieży "204" jest chyba w ogóle z kosmosu wzięte. I jak dla mnie te pojazdy są za czyste.

 

Pozdrawiam I.Z.

Co do numeru 204 to fakt brakło mi dwójki wiec pozwoliłem sobie na mała zmianę. Jak już pisałem ma innej mojej galerii kalki mi sie świecą miałem problem z ich matowaniem ale teraz już używam innej techniki i nie mam już tego problemu (dzięki za pomoc FAHR ). Modele maja delikatny wash i suchy pędzel osobiście nie lubię modeli za dużo brudnych. Acha jeszcze jedno moje modele sa cale matowe a nie świecą sie jak po deszczu.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super modele w szczególności zwróciłem uwagę na Rudego Zestaw jest z dragona czy Zvezdy?? Napisz coś o nim. Bardzo jestem zaciekawiony

RUDY to Dragon z pudelka kalki z RPM. Delikatny wash i suchy pędzel . Zrobiłem go kilka lat temu. Wiesz serialowy Rudy to był polski Kaczor ja w moim modelu mam inna wieże (rosyjska). Teraz można z firmy CMK kopić fajna konwersje wieży, którą można na polska przerobić.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Moim ulubionym czołgiem (z wszystkich istniejących) jest również T34

Był to mój pierwszy model, a jak T34 to wiadomo "RUDY"

Model ten sam co twój DRAGON

 

To mój RUDY

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae6aa6098d9a2c15.html

 

 

 

Oprucz RUDEGO mam SPALONEGO

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce259831d14875fa.html

 

 

ps. Chciałbym mieć tyle wersji

Na moich też świecą się kalkomanie

Podobają mi się wszystkie twoje T34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że zapytam. Ile czasu powstawało to stado teciaków?

 

 

Ta kolekcja powstawala przez pare lat ale to nie koniec w planach jest nastepny T-34 z wieza spawana .Widzialem taka wieze z firmy Miniarm .[23c0e26ee5c27f01.jpgURL=www.fotosik.p

l]d5974c609eb5e47b.jpg[/url]

z tych modeli chce taki czolg skleic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

 

Jakiej firmy (nr katalogowy) jest wersja T34/122 ?

Jako, że uwielbiam T34 chciałbym i takiego

 

Czesc ta wersja pochodzi z firmy Maquette nr. 35035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten RUDY taki zielony (brak rąk) widocznie jeszcze przed wymianą silnika :-) (wtedy miał ręce na lufie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten RUDY taki zielony (brak rąk) widocznie jeszcze przed wymianą silnika :-) (wtedy miał ręce na lufie)

Na kadłubie też miał. Malowali je w 5 odcinku "" RUDY", MIÓD I KRZYŻE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boska kolekcja. Powaliło mnie [/quota

 

ale to nie KONIEC kolekcji mam jeszcze pare teciakow w planie .Kilka czeka juz w pudelkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.