Skocz do zawartości

Moje T-34


Adam 40

Rekomendowane odpowiedzi

Moje najszczersze gratulacje. T-34 interesuję się od blisko 30 lat ale takiej kolekcji to nie widziałem oprócz swojej. Godne podziwu!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moje najszczersze gratulacje. T-34 interesuję się od blisko 30 lat ale takiej kolekcji to nie widziałem oprócz swojej. Godne podziwu!!!!!!!!!!

Czesc ,

to moze pokaz twoja kolekcje TECIAKOW chetnie ja zobacze.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A mi sie wydaje ze ten numerek to jakis taki dzisiejszy, i chyba z innego czolgu, bo na teciakach to raczej nie malowano numerkow z efektem tzw trojwymiarowym, tak mi sie wydaje. A co do kolekcji, to powiem wspaniala, moja tez sie powieksza, tylko moje teciaki to maluchy, bo w skali 1:72. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja gorkowska. Reflektor powinien byc na przedniej płcie pancerza. Wieża z okresu luty 1942 z dostępem do armaty, raczej nie była montowana w okresie gdy zakładano widoczne zbiorniki. Ten lewy powinien być bardziej na środku. Chyba że wóz jest po którymś tam remoncie. Szkoda że nie widać mocowania tylnej płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami widzicie jak wiele nieścisłości zawiera zestaw Italeri, jarzmo- raz, reflektor-dwa... o zbiornikach już nie wspomnę...

 

Natomiast racje ma Kolega Blezor... Perfidnie nałożyłem numer, pochodzący z całkiem innego zestawu. Jest to kalkomania z Enterpris'a w skali 1:1200 firmy Revell... Dwucyfrowa, i w zbyt nowoczesnym (jak na Rosjan) kroju

 

Dobrze, że zauważył to ktoś z mego rodzinnego miasta- będzie łatwiej o odbiór nagrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja jest oszałamiajaca! Wiem co to jest miłość do jednego wozu. Sam mam niejdną Pantherkę Teta mam tylko jednego :p Ale za to nie widzę takiej wersji u Ciebie w kolekcji

 

jakiej wersji nie mam w kolekcji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może wzrok mnie myli, co mnie w sumie nie dziwi, ale chyba nie dostrzegam jednej z moich ulubionych wariacji na temat "żabki" czyli "gołego STZ-a ze Stalingradu. (proszę się nie śmiać z tego ulepku, to dawne dzieje) :p

 

img2663yu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może wzrok mnie myli, co mnie w sumie nie dziwi, ale chyba nie dostrzegam jednej z moich ulubionych wariacji na temat "żabki" czyli "gołego STZ-a ze Stalingradu. (proszę się nie śmiać z tego ulepku, to dawne dzieje) :p

 

img2663yu0.jpg

no tak tego modelu jeszcze nie mam w kolekcji gotowych wozow . Wiesz ale mam go juz w pudelku i czeka w kolejce na zlozenie1be1d6107ec47722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model zrobiony kapitalnie. Ale gąsienice starego typu nigdy nie były stosowane do kół stalowych. Po prostu by się rozleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie odnośnie T-34 używanych w Wojsku Polskim podczas wojny.

Który z n/w modeli dragona lepiej się nadaje do zrobienia w polskich barwach:

- nr kat. 6319 - T34/85 Mod. 1944 - Premium Edition

- nr kat 6266 - T34/85 UTZ Model Premium edition

a może jakieś inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. czy poniżej przedstawione t-ciaki były uzywane w Wojsku Polskim?

http://www.dragonmodelsltd.com/html/7266p1.htm

http://www.dragon-models.com/html/7224p1.htm

 

Ten pierwszy używany był tylko z wieżyczką dowódcy i z włazem d-cy dwudzielnym (używany w 1 Brygadzie Pancernej), natomiast ten drugi z tłoczoną wieżą Uralmasz nie był wcale używany w jednostkach pancernych LWP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.