Skocz do zawartości

Moje T-34


Adam 40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja również popieram pomysł blokowania tematu po upływie kilku miesięcy , ale tylko tematów w galerii...

Oglądać i owszem, ale po co wtedy komentować. Czas no to był kiedy był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powody - masz:

- autor już dawno może nie publikować na forum i pytanie pozostanie bez odpowiedzi

Tu się zgodzę - zadawanie pytań w starych tematach powinno być poprzedzone chwilą zastanowienia, czy jest sens zadawania takiego pytania, i czy jest szansa na odpowiedź (no ale tego zmianami w regulaminie uzyskać się nie da).

 

 

- gdyby dziś wieczorem każdy z nas odkopał swój jeden temat, to pewnie BT-7 Piotra trzeba by szukać na trzeciej stronie, a jaki bajzel by die w galerii zrobił.

Jestem na Modelworku niemal codziennie od prawie czterech lat. Naprawdę bardzo rzadko zdarza się, że ktoś wykopuje jakiś stary temat. Dzięki temu można sobie przypomnieć, albo po raz pierwszy zobaczyć jakiś ciekawy model. Ale żeby od razu bajzel? Bajzel to dopiero robią cwaniaczki wstawiające zdjęcia łopat i tym samym podbijający wykopany temat jeszcze wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie odpowie nie logował sie od czerwca 2011r ,wiec bez sensu takie kopanie ,Krzychu ma rację ,wartosciowe galerie znikną w czeluściach jak tak będziemy ryć w galerii

 

przechwytywanieba.jpg

 

 

Witam Kolegow

 

a jednak odpowie , milo ze komus spodobala sie jeszcze moja "STARA" galeria. Narazie zafundowalem sobie przerwe w czynnym modelarstwie koncentruje sie na zapelnianiu magazynu . Co do rozmowy Kolegow na temat galeri hmm poprostu przemilcze i nie napisze nic wiecej.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK przyznaję się, wstawianie łopaty to był głupi pomysł.

 

Jestem za tym, aby po upływie 6 miesięcy od ostatniego postu tematy w galerii były automatycznie blokowane, a pytania do autora można kierować na privie.

Tutaj zgadzam się całkowicie.

 

Naprawdę bardzo rzadko zdarza się, że ktoś wykopuje jakiś stary temat. Dzięki temu można sobie przypomnieć, albo po raz pierwszy zobaczyć jakiś ciekawy model.

W sumie też prawda.

 

Żeby nie robić już więcej bałaganu w temacie, proszę administratorów o usunięcie wpisów niezwiązanych z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie odpowie nie logował sie od czerwca 2011r ,wiec bez sensu takie kopanie ,Krzychu ma rację ,wartosciowe galerie znikną w czeluściach jak tak będziemy ryć w galerii

 

przechwytywanieba.jpg

 

 

Witam Kolegow

 

a jednak odpowie , milo ze komus spodobala sie jeszcze moja "STARA" galeria. Narazie zafundowalem sobie przerwe w czynnym modelarstwie koncentruje sie na zapelnianiu magazynu . Co do rozmowy Kolegow na temat galeri hmm poprostu przemilcze i nie napisze nic wiecej.

 

Adam

 

bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej już go nie zobaczymy. A przynajmniej przez jakiś czas. Co do kolekcji , imponująca.J a osobiście sam niedługo biorę się do pracy za T-ciaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.