Skocz do zawartości

M60 Blazer 1:35 Academy


JavrovX

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znalazłem chwilkę na zrobienie potworkowi kilku zdjęć ukazujących postęp w pracach.

Najpierw wrzucam zdjęcie, na którym bazuje:

14667219662_e9d8f8f07b_o_zps7dc66149.jpg

 

Jak dla mnie jeden z ciekawszych wariantów, z uwagi na amerykańskie gąski i zielony kolor malowania. Nieźle prezentuje się również brudzenie podwozia

 

A teraz to, co wykonałem na dniach... Gdzieś mi przepadł jeden uchwyt do skrzyni bocznej, co spowodowało nieumiarkowany wzrost ciśnienia krwi Wszelkie bambetle są składowane oddzielnie więc na pojeździe nie ma KM 0.50 cal, czy kanistrów z paliwem. To dojdzie w trakcie malowania.

DSC00576_zpsa7a07e52.jpg

DSC00578_zpsb918a36c.jpg

DSC00579_zps0a379bc9.jpg

DSC00582_zps84da2750.jpg

DSC00583_zpsd0e907b7.jpg

DSC00585_zps3d0f65d2.jpg

 

Kilka rzeczy jak koła, podstawa wieży, czy wieżyczka dowódcy będą jeszcze szlifowane papierem P1200 i P2400. Zrobiłem również otwory ulgowe w kołach napędowych, co podniesie trochę walory modelu. Jedyne co mam sobie do zarzucenia na chwilę obecną to wykonanie wyrzutni granatów... w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej i są zamontowane w trochę innym miejscu. W sumie ot musiałbym je wykoanc od podstaw, a to wykracza na razie poza moje możliwości modelarskie/czasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten izraelski specyficzny kolor czasem na zdjęciach podchodzi pod zielonkawy, kwestia oświetlenia.

Ale zdarzają się Magachy z oryginalnie pomalowanymi na zielono amerykańskimi częściami zamiennymi np. koła, lampy. Może warto coś takiego zastosować? (przynajmniej ja na swoim Magachu zamierzam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że to ten. Na żydowskiej pancerce to ja się nie za bardzo znam, ale z Model Mastera używam kolorów do malowania pustynnego pojazdów US Army ,Armii brytyjskiej czy US Army Helodrab ( do malowania śmigłowców) farby są super(można malować bez podkładu zarówno plastik jak i blaszki oraz lufy aluminowe) kolory autentyczne( opisane FS) nie jakieś podobne, więc poleciłem przez analogię,mam nadzieję że się nada.Pozdrawiam M1A1(HA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.