Skocz do zawartości

Mi-14


imt

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, chroniczny brak czasu nie pozwala na to- to jednak kilka dni roboty. Samo tło, to małe miki, malowane jest od ręki. Najbardziej upierdliwe są zęby- wyklejane za pomocą folii samoprzylepnej, utwardzanej później wypalarką. Z tym schodzi najdłużej. Może w przyszłości, kto wie? ;-)

Jak na razie tylko 1005 posiada szczękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://www.bl.mw.mil.pl/index.php?vhost ... 476&limes=

 

Jeszcze bez godeł, ale to się szybko zrobi Grzyba już wszelakoż ma.

 

 

Godło jest bardzo fajne. Podoba mi się nawiązanie do starej wersji godła jaką miał będąc PŁ-em.

 

 

Niestety, chroniczny brak czasu nie pozwala na to- to jednak kilka dni roboty. Samo tło, to małe miki, malowane jest od ręki. Najbardziej upierdliwe są zęby- wyklejane za pomocą folii samoprzylepnej, utwardzanej później wypalarką. Z tym schodzi najdłużej. Może w przyszłości, kto wie? ;-)

Jak na razie tylko 1005 posiada szczękę.

 

Szkoda. No cóż mam nadzieję, że w przyszłości coś jeszcze będzie na tych pięknych śmigłowcach. W końcu to latające rekiny

Jeszcze dwa zdjęcia bułgarskiego Mi-14. Ciekawe czy wzorowali się na naszych Mi-14.

 

0A.jpg

0003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis jest, bo po zmianie sojuszy stało się to modne- w końcu jak amerykańcy mają, to i inni też chyba mogą, nie? A, że belka była "pusta", to machnęli napis. Z tej definicji wyszli przecież i nasi decydenci. Na naszych 14-ach miał być taki sam wolasty napis jak na Mi-17 MW, na szczęście udało się go zminimalizować i z obu stron kadłuba zamieścić polską formę wraz z "nieodzowną" angielską.

Jeśli chodzi o tego Bułgara, to nie ulega wątpliwości, że to obecne czasy- anteny na belce, to poremontowy wynalazek, na pewno już z tego tysiąclecia. My zaczęliśmy sporo wcześniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Generalnie jestem przeciwnikiem "ameryanizowania" naszego otoczenia, ale to NAVY jest wyjątkiem. Podobnie jak i SAR. Dla kogoś z zewnątrz napis "Marynara Wojenna RP" mówi niewiele a i sam napis jest widoczny znacznie gorzej niż NAVY

To mi17 z rekonesansu znad Płocka przed pokazami , widoczny z mojego okna kuchennego

5528v.jpg

 

a to mi14 PŁ z samych pokazów - filmik zmontowany dzisiejszej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Generalnie jestem przeciwnikiem "ameryanizowania" naszego otoczenia, ale to NAVY jest wyjątkiem. Podobnie jak i SAR. Dla kogoś z zewnątrz napis "Marynara Wojenna RP" mówi niewiele a i sam napis jest widoczny znacznie gorzej niż NAVY

 

Coś w tym jest. Bułgarzy też tak pewnie sądzą i oprócz ichniego napisu MW zrozumiałego dla Rosjan i byłych satelitów umieścili właśnie NAVY zrozumiałe dla pozostałych państw.

 

th_bulgaria.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.