Skocz do zawartości

IJN Nagara [Tamiya, 1:700]


łsobota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj o 22:07 przykleiłem ostatnią linkę Tak więc Nagara jest już prawie skończona. Piszę "prawie" ponieważ w czasie prac nad olinowaniem kilkukrotnie naruszyłem niezwykle delikatne w tej skali relingi Tak więc muszę je jeszcze lekko naprostować i w jednym miejscu dokleić. Ale to dopiero jutro. Jutro też, postaram się zrobić trochę zdjęć gotowego w 100% okrętu i umieścić je w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co prawda miało już nie być zdjęć w wątku warsztatowym, ale jako, że wstawiłem jedną (a raczej dwie) fotkę na mikromodele.fora.pl to, żeby sprawiedliwości stało się zadość zamieszczam ją i tutaj. Zdjęcie przedstawia stan okrętu z przed dwóch dni:

fb9ef7fabc7e4965m.jpg

I to już naprawdę ostatnia.

 

ps. dodałem jeszce mały maszt na dziobie, który to pojawia się na wszystkich planach i zdjęciach okrętu, a którego oczywiście nie ma wśród części (zrobiłem go z "wyciągniętej" nad zapałką ramki) oraz najważniejszy element każdego japońskiego okrętu - złotą chryzantemę na dziobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie sie prezentuje.Gratulacje.świetne olinowanie.

Ps. Gdzie można kupić relingi do 1-350 ????

Myślałem o blachach do mojego "Borobino". Ale kosztują 3x więcej niż sam model. A widziałem ,że kupiłeś kiedyś same relingi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie sie prezentuje.Gratulacje.świetne olinowanie.

Dzięki Chociaż z olinowania to jestem raczej średnio zadowolony

 

Ps. Gdzie można kupić relingi do 1-350 ????

Myślałem o blachach do mojego "Borobino". Ale kosztują 3x więcej niż sam model. A widziałem ,że kupiłeś kiedyś same relingi.

Pozdrawiam

Relingi w 1:350 widziałem w:

1. www.luckymodel.com (Hong Kong) - produkcji Lion Roar (8 USD)

2. www.tomsmodelworks.com (USA) - ich własnej produkcji (18 USD)

3. www.mojehobby.pl - produkcji Abera (26 zł)

To sklepy w których robiłem zakupy. Jeżeli chodzi o koszty wysyłki z tych zagranicznych sklepów to Luckymodel wysyła blachy na własny koszt (teoretycznie idą 7-11 dni, praktycznie 6-9 - tak przychodziły do mnie), w TM koszt przesyłki to bodajrze 2 USD, a paczka była u mnie po 6 lub 7 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.