Skocz do zawartości

Honda RC211V


Stilgar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczynam popełniać pierwszy w mojej karierze modelarskiej (w modelach plastikowych jestem dosłownie raczkujący szkrabik, ale cóż jak zabawa to zabawa) modelik. A oto co się udało upocić:

 

silniczek w częściach

e61504e3a5ac13cfm.jpg

złożony i ...domalowany

90638818bfd6ac40m.jpg

Tak mnie intrygował ten napis na silniczku, że postanowiłem go uwydatnić przez maźnięcie kolorkiem. Wiem, że nie jest to ...jak kazali w instrukcji, ale nie mam zamiaru się kurczowo trzymać takowej, ponieważ jest to model dla mnie czysto szkoleniowy i napewno nie wystrzegę się błędów, więc nie przykuwam do tego wielkiej wagi... mam nadzieję, że mi to wybaczycie.

30ce8464c5e1df99m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. następnie w planie są osłona silnika, owiewka, zestaw posiadał wydaje mi się "pomalowane elementy osłon, no ale ...te łączenia... coś mi się zdaje, że one będą mnie prześladować przez dłuugie lata..... narazie poszpachlowane i maźnięte podkładem

 

a0d9eed99fff1f2cm.jpg

 

2776613031bbac83m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volsebix nie łańcuszek sam musiałem cyknąć żeby potem go przełożyć przez tylny wahacz, ale z wpadek to po położeniu lakieru na obręcz koła kalka zrobiła fiku miku i jej nie ma. Przeszlifowałem całą felgę i (narazie próbnie pomalowałem, żeby zabaczyć czy efekt będzie podobny, tylko muszę kolor domieszać i pomaluje tak jak być powinno. W przednim kole od razu pomauje obręcze bo pewnie sytuacja będzie podobna.

 

44a434d31ba833d7m.jpg

 

a tak na marginesie dziękuje wszystkim za miłe słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... My się tutaj za bardzo nie wypowiadamy, bo nas zatkało

 

Bardzo ładnie Ci idzie jak na jeden z pierwszych modeli

 

 

Cały czas śledzę relację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że czwartek wolnym od pracy był...postanowiłem "ubrać" silniczek w ramę + mała kosmetyka.

 

562af1d9120740f9m.jpg

 

9056f188f5547a33m.jpg

 

7fc6131762c323efm.jpg

 

Jestem mocno zmotywowany Waszymi opiniami jednakże "nie chwalmy

dnia przed zachodem słońca" ponieważ przedemną ciężkie zadanie mianowicie kalkomanie W tej sytuacji udaje sie na małe

co by nabrać spokoju i pewności..... W niedziele powinno być wszysko jasne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz Ciekawiej zaczyna wyglądać ten motorek. Mimo że dwa kułka jakoś nie przykuwają mojego zainteresowania to motory klasy GP 500 jaknajbardziej. Widać że model ma wiele możliwości i można go bardzo precyzyjnym zrobić ze względu na skalę.

 

Pozdrawiam i siąde gdzieś z boku i będę obserwował Twoje poczynania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponka już odwiedziła zamrażalnik, była potraktowana papierem wodnym a szew jak był tak jest (teraz w postaci cienkiej błyszczącej nitki).Odniosłem nawet wrażenie, że idzie on przez cały przekrój opony. Cała opona matowa po szlifowaniu a po obwodzie na śroku ta "niteczka"chyba to tak już zostawie, ponieważ naklejki na oponie mogą nie wytrzymać ponownej wizyty w klimacie wiecznej zimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.